Äripäev • 2 detsember 2015

Põhja-Tallinna juht järjekordses skandaalis

Karin Tammemägi  Foto: Raul Mee

Põhja-Tallinna linnaosavanem Karin Tammemägi andis kiiresti soodsa üürihinnaga munitsipaalkorteri alluvale, keda kahtlustatakse arvete võltsimises, millega telliti teenuseid linnaosavanema abikaasa firmalt, kirjutab täna Eesti Päevaleht.

Reedel esitas alluv avalduse sooviga kandideerida Tööstuse tänav 93 majas saadaval olnud kahetoalisele korterile ning Tammemägi kutsus juba järgmiseks tööpäevaks erandkorras kokku eluasemekomisjoni, kes rahuldas ametniku soovi, kirjutab Eesti Päevaleht. Samas, kirjutab väljaanne, on ainuüksi Põhja-Tallinna linnaosas munitsipaalruumi taotlejate järjekorras vähemalt tuhat inimest, kellest paljud on erivajadustega või vähekindlustatud.

Kahtlustuse järgi on linnaosa arveid võltsinud ja kasutanud osa ekskursioonide korraldamiseks Tammemägi abikaasale Kalev Tammemägile kuuluvat firmat OÜ Tulisilm, mis tegeleb transpordiga ja pakub tellimusvedusid. Väidetavasti pidi Karin Tammemägi kõnealune alluv tegema musta tööd ja aitama muuta arveid nii, nagu oleks ekskursiooni tarbeks kasutatud hoopis teist OÜd, kirjutab Päevaleht.

Loe lähemalt tänasest Eesti Päevalehest.

Hetkel kuum