Äripäev • 21. juuli 2016 kell 7:45

TREV-2 Grupp ühendas tütarfirmad emaettevõttega

TREV-2 Gruppi kuuluv asfalditehas ABT Revador.  Foto: Andras Kralla

AS TREV-2 Grupp ühendas tütarfirmad AS Teede REV-2 ja OÜ Taskar emaettevõttega, viies sellega lõpule mitme aasta pikkuse ehitusettevõtte juriidilise struktuuri konsolideerimise, teatas ettevõte.

“TREV-2 Grupp alustas äri konsolideerimist ning juriidilise struktuuri korrastamist 2013. aastal,” lausus TREV-2 Grupi juhatuse esimees Rein Rätsep. “Teisipäeval viisime selle mitme aasta pikkuse protsessi koos äriregistri kandega lõpuni ning nüüd jätkame tegevust ärinime AS TREV-2 Grupp alt.”

Rätsepa sõnul kuulus varasematel aastatel TREV-2 Gruppi üle 10 tütar- ja sidusettevõtja, sh mitmed neist erinevate osaluste suurustega.

Ühinemiskande järgselt on 19. juulist ASi Teede REV-2 ja OÜ Taskar õigusjärglaseks AS TREV-2 Grupp, samuti läksid ASile TREV-2 Grupp üle kõik ühendatavate äriühingute varad, sh ka kohustused ja lepingud.

Taristusehitusobjektide ja rajatiste ehitamisele keskendunud AS-i TREV-2 Grupp põhitegevusalad on tee-, silla- ja raudtee-ehitus, teehoole, keskkonnaehitus, ehitusmaterjalide kaevandamine, liikluskorraldusvahendite tootmine ja liikluskorralduslahenduste pakkumine ning taristuehituse tugiteenused.

Hetkel kuum