Äripäev • 13. august 2018 kell 14:09

Raadiohommikus: tutvustame uut saadet e-kaubandusest

Töötaja sorteerib tooteid Wroclawi Amazoni laos  Foto: Scanpix/Reuters

Suvekuumus on läbi ja ees ootab sombune sügis-talv. Ettevõtjatele ja vabakutselistele on aga värskelt loodud programm, mille abil rõske ilma eest põgeneda. Sellest räägivad Äripäeva hommikuprogrammis lähemalt RelocateMe loojad Endrik Eller ja Kaarel Sein.

Lisaks räägime advokaadibüroo Ellex Raidla partneri, vandeadvokaat Ermo Kosega sellest, miks peavad septembriks kõik Eesti juriidilised isikud lisama äriregistrisse ettevõtte tegelikud kasusaajad ja millise lisakohustuse see endaga kaasa toob. Uurime ka seda, mida peab järgmine valitsus kõige olulisema asjana ettevõtjate jaoks ära tegema ja mis saab vabalangusesse sattunud Türgi liirist.

Tutvustame ka Äripäeva raadio uut saatesarja e-kaubandusest.

Stuudios on Birjo Must ja Eliisa Matsalu.

Päev jätkub kolme saatega.

11.00-12.00 "Investor Toomase tund". Suurim faktor, mis tihti investeeringu tootlust mõjutab, ei ole mitte halvasti ajastatud või kehva kvaliteediga investeering, vaid inimene ise, kes mõtlemata ja rutakalt kas ostu- või müügiotsuseid vastu võtab. Seetõttu on enese tundmine ja eneseareng investori jaoks tähtsal kohal.

Esimesena räägib saates Tanel Padar, kes alles hiljuti võttis endale eesmärgiks finantsvabaduse poole liikumise. Kuuleme, mis takistused ta siiamaani jõudmiseks ületama on pidanud ning kuidas on tema vaade elule ja ajakasutusele muutunud.

Teises pooltunnis räägib konsultant ja koolitaja Kaido Kubri, kes räägib inimtüüpide tähtsusest ja nende tõhusast kasutamisest investeerimisel.

Esinemised on salvestatud juuli alguses toimunud Investeerimisfestivalil.

13.00-14.00 "E-kaubanduse areng ja tulevik". Esimeses saates tuleb juttu, milliseid tooteid on mõistlik Amazonis müüa, kui palju tuleb tähelepanu pöörata toodete tutvustusele, piltidele ning turundamisele ja klientide hoidmisele. Samuti sellest, mida teha, kui klient annab toote kohta negatiivse tagasiside. Kogemusi jagavad Alvar Räägel ja Raino Raasuke. Saadet juhib Art Lukas.

15.00-16.00 "Eramaja ehitus"*. OÜ Katuse Asjatundja tegevjuht ning katuse- ja fassaadimeistrite liidu juhatuse esimees Peeter Kärp selgitab, mis eristab tuulduvaid fassaadisüsteeme mittetuulduvatest, ja rõhutab kvaliteetse projekti olulisust. Saatejuht on Lauri Leet.

* kordussaade

Hetkel kuum