Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Viirusehirmu suurim kaotaja on lennusektor
Aina laienevad liikumispiirangud võivad lennufirmade käibest sel aastal viia üle 100 miljardi dollari, prognoosib Rahvusvaheline Lennutranspordi Ühendus.
Lennufirmade aktsiad on viirusepuhangu tõttu oluliselt lüüa saanud.
Foto: imago images/Scanpix
Koroonaviiruse piiramiseks mõeldud meetmed laienevad kiiresti ning valitsused rakendavad valikuliselt sisenemiskeelde teatud riikidest. Lisaks katkestavad tööandjad ärireise ning üle maailma on katkestatud sadu messe ja konverentse.
Möödunud aastal registreeris Läti oma seni suurima aastase välisinvesteeringute mahu, kaasates üle miljardi euro. Läti Investeerimis- ja Arenguagentuuri andmetel asus 31 suuremast investeerimisprojektist 20 Riias. Möödunud aastal ületasid Leedu investeeringud Eesti omi 40 korda.