Eile tõusnud Balti aktsiad suundusid täna taas suuremas osas languse suunas. Balti koondindeks langes -0,12%, Tallinna börs -0,36% ning Riia börs taganes -0,37%. Ainsana lõpetas rohelises Vilniuse börs, mis edenes +0,26%.
Põhinimekirja aktsiatest oli suurim tõusja Šiaulių bankas, mis edenes +1,42%. See oli ka suurima käibega aktsia. Omanikku vahetas 795 476 aktsiat väärtuses 0,5 miljonit eurot.
Loetud päevadega TextMagicu turuväärtusest veerandi viinud olulise arenduse peatamine ei takista tehnoloogifirmal jätkuvalt oma töötajatele kõrgete palkade maksmist.
Kuidas saavad ettevõtted teha teadlasi kaasates hüppe uuele tasemele, sellest tuleb juttu värskes Äripäeva raadio sisuturundussaates. Kogemuslugusid jagavad kosmosettevõte ja biopõhiste ehitusmaterjalide valmistaja.