7. märts 2018 kell 5:00

Kõige mõisalikum mõis Eestis!

Sagadi mõis  Foto: Kairi Voosalu

Kaunimast kaunimat Sagadi mõisa peetakse sageli kõige mõisalikumaks mõisaks Eestis.

Tiia TambergIntervjueerijawww.sydamemaja.eewww.facebook.com/Sydamemaja.ee

Mina olen siin oma karjääri jooksul korraldanud mitmeid toredaid pulmapidusid ja ma nõustun mõisa klientidega, kel on siinses romantilise õhustikuga keskkonnas õnnestunud oma elu suurpäev korraldada, et see on üks mõisalikum mõis!

Sagadi mõisat embab eriline aura ning looduskaunil alleel on lummavad vaated ja eriti veel siis, kui sinna on pulma dekoreerijate osavate näppude abil valmistatud pidulik abielutseremoonia järveveevaatega kujundus. Äripäeva Pulmalehte võõrustab Sagadi mõisa pikaaegne müügiassistent Tiia Traks.

Kohale sõitmine Teie juurde on ka väga kerge, sest asute mööda kvaliteetset Peterburi maanteed autoga sõites Lääne-Virumaal Haljala vallas Sagadi külas. Kui huviline noorpaar soovib Teie juures oma pulmapidu pidada, mida ta siis täpsemalt Sagadist eest leiab?

Lahemaal asuv Sagadi mõisakompleks kuulub Eesti mõisaarhitektuuri kroonijuveelide hulka. Pruutpaare ootavad punaste katustega korrapärased valgete kaaristutega hooned, paigutudes suure keskväljaku ümber. Uhke 18. sajandi mõisahäärber, mõisahärra igavest armastust sümboliseeriv tiik pargis ja kenad pargialleed.

Sajandeid on Sagadis külalisi oodatud ja vastu võetud.

Teie reklaam-slogan on, et Sagadi, see on 500 aastat külalislahkust. Mina nõustun sellega 100%, sest kohapealne meeskond teeb tõesti kõikvõimaliku, et pulmapäev saaks noorpaarile just selline, nagu nad seda oma vaimusilmas ette kujutavad. Missugused teenused on Teil täna noorpaarile omapoolselt pakkuda?

Pulmapeo läbiviimiseks pakume mõisakompleksi suurepäraseid võimalusi: härrastemaja peasaali ja teisi esindusruume ning palkonit; mõisaparki tseremoonia kohana; restorani koos banketisaaliga; imemaitsvaid peosööke koos esindusliku ja abivalmi teenindusega; majutust hotellis külalistele ja eraldi sviiti pruutpaarile.

Edastan ühe meie varasema pruutpaari ütluse, mida ikka aeg-ajalt soojalt meenutan: “Ma ei tea, miks üldse mujal pulmi peetakse, Sagadis on ju kõige ilusam!”

Sagadi mõis  Foto: Kairi Voosalu

Sagadi mõisa veel üheks tugevaks küljeks on ühelt poolt romantiline peosaal vaatega looduskaunile alleele, aga ka kõikide külaliste majutusevõimalus. Ideaalse peo üks kindel vundament on külalistele öömaja pakkumine. Palun täpsustage neid numbreid lähemalt.

Sagadis saab külalistele pakkuda majutust nii hotellis kui ka hostelis. Hotelli esimesel korrusel on pakkuda avarate prantsuse stiilis akendega ja terrassiga superior-tube (12), teisel korrusel pisikeste romantiliste kaarakendega standardtube (14) ja kahte üheinimesetuba.Pruutpaaridele mõeldes on majutuseks privaatne aiamajake õunapuuaia juures või härrastemaja teisel korrusel asuv mitme toaga sviit.

Hostel on kohe härrastemaja kõrval olev eraldi majutuse võimalus, kus kuues majutustoas on kohti kuni 31 külalisele. Majas on ka avar kaminasaal, mis pakub peo jätkumist kuni varajaste hommikutundideni.

Sageli on noorpaaride ootused peokohale veelgi suuremad, sest nad soovivad saada ka soovitusi teiste peosegmentide ja -tegijate kohta või siis isegi täispaketti. Kuidas Teil sellega on?

Pruutpaaride soovid on kõik oodatud. Meelsasti koostame peopaketi pruutpaaride peo vajaduste järgi nende individuaalsusega arvestades. Meil on olemas pikaajaline kogemus erinevate kostööpartneritega, kelle korraliku teenuse kvaliteedis me kindlad oleme ning kes Sagadi olusid-tingimusi hästi ka teavad.

Oskame soovitada ja pakkuda erinevaid pulmadeks vajalikke abilisi: pulmaisad, lilleseadjad, fotograafid, muusikud jne.

Palun andke noorpaarile täpsed juhised, kuidas Teie kohta täpsemat infot leida ja kelle poole pöörduda, kui on soovi pulmaplaani pidada.

Meie kohta leiab rohkem informatsiooni kodulehelt: www.sagadi.ee.

Soovitan ka kohe mulle küsimusi esitada ja võimalusi uurida telefonil 676 7827, mobiilil 5348 4328, e-kirja teel tiia.traks@rmk.ee. Sagadisse olete alati väga oodatud!

Hetkel kuum