Kuigi IT-maailm võib tunduda keeruline, peavad veebilehtede ja e-poodide omanikud kursis olema võimalike probleemide ja ohtudega.

- Tehnokratt Peeter Marvet paneb ettevõtjatele südamele, et nad ei jätaks unarusse oma veebilehtede hooldamist.
- Foto: Andres Haabu
IT-spetsialist ning internetiaktivist, Zone Media OÜ infoturbe evangelist Peeter Marvet aitab kübermaailma mõista igapäevaste teemade abil, näiteks autojuhtimine. Nii nagu inimesed vuravad ringi eri marki autodega, kasutatakse ka veebipoodide ning veebilehtede loomiseks eri platvorme. Viimase näideteks võib tuua praegu populaarseima WordPressi, aga ka väiksema turuosaga platvormid nagu Joomla!, Magento ja Drupal.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Eestis talendipuudust tunnetava või välisriikidesse laieneda sooviva ettevõtja jaoks on välismaal tööjõu värbamise ning multikultuurse töökeskkonna loomine strateegiline otsus. Tark juht kaardistab riskid ja teeb teadlikud valikud, arutlevad Soraineni tööõiguse valdkonna juht Pirkko-Liis Harkmaa ja Veriffi juriidilise osakonna juht Ulla Helm saates „Soraineni sagedus“.