Eften Capitali tegevjuht Viljar Arakas leiab, et meditsiinisektor peaks riigikokku pürgivatelt erakondadelt nõudma pikaajalist lahendust.
Tegevjuhi sõnul vajab kogu tervishoiusüsteem komplektset muutust. "Me oleme riigikogu valimiste eelses aastas. Seda näeb pime ka, et sellise rahastusmudeliga me ei saa enam edasi minna," lausus Arakas.
"Nüüd on tegelikult meditsiinisektori ülesanne küsida riigikokku pürgivate erakondade käest pikaajalist plaani ja lahendust," lisas ta.
Lisaks rääkis Eften Capitali tegevjuht sellest, miks peaks uusi maksuliike juurde tooma ja mida soomlastelt õppida.
Küsimusi küsis Eesti parima juhi konkursil kolme nominendi hulka jõudnud Meliva AS juhatuse esimees Marja-Liisa Alop.
Foto: Liis Treimann.
Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.