Juhtimiskultuuri jõud: sinu stiil peegeldub klienditeeninduses

  Öeldakse ikka, et kala mädaneb peast – sama kehtib ka teenindusvaldkonnas. See, kuidas juhid oma inimesi, määrab selle, kuidas nemad teenindavad kliente. Kui ettevõtte kultuur ei toeta empaatilisust, erinevuste aktsepteerimist ning mõistvat suhtumist, ei saa seda ka sinu kliendid.

  Kusjuures, empaatilisus ja suhtlemisoskus on just see, mida koolitajad Aile Laansalu ja Tene Link arendada soovitavad. Eriti oluliseks on see noore põlvkonna puhul, kelle jaoks teenindussektor on tihti esimene töökoht. Määravaks on siin erinevad treeningud, rollimängud aga eelkõige eeskuju ja toetus.

  Teeninduse parendamiseks peab alustama, aga hoopis rohujuurest, sellest, missugust probleemi oma teenusega lahendatakse ja miks see oluline on? Sama „miks“ tuleks läbi mõelda ka erinevate tehnoloogiliste abivahendite kasutamisel. Lihtsalt äge asi toob kliendi korra uudistama, aga kui vajadused jäävad täitmata või elu muutub seetõttu keerulisemaks, ei sünni lojaalset suhet.  

  Juba jaanuaris alustab koos Aile ja Tenega Äripäeva Akadeemias uus „Teenindusjuhtimise meistriklass“, kus lisaks teooriale külastatakse üht teenusettevõtet ja koostatakse ühiselt klienditeekonna kava ning teenindusprotsessi prototüüp.

  Saadet juhib Äripäeva koolituste juht Marianne Lõhmus.

  Pildil on Marianne Lõhmus, Aile Laansalu ja Tene Link. Pildi autor on Meelika Riiberg.

  • Äripäeva juhtimiskool
  • 13.12.2023
  KIIRUS:
  Juhtimiskultuuri jõud: sinu stiil peegeldub klienditeeninduses
 • Hetkel kuum