• Jaga lugu:

  Jüri Mõis: karmid ajad on tulemas

  Ettevõtja Jüri Mõis hoiatas raskete aegade eest, mida näeb saabumas, kui praegused tendentsid ühiskonnas jätkuvad.

  „Pean ennast halbade aegade juhiks, olen pehmetel headel aegadel liiga karm. Arvan, et karmid ajad on tagasi tulemas, ja isegi kui ei ole, on vaja nendeks valmistuda. Tulevane president peaks rohkem, nagu omal ajal Lennart Meri nimetas, seda teist Eestit maha tampima,“ ütles Mõis saates "Kuum tool" ja selgitas, mida silmas peab.

  „See on praegu hullusti pead tõstnud: kõik need vaktsineerimisvastased, Trumpi-meelsed, pensionisüsteemi lõhkujad, need raudteevastased… Sellega tuleb hakkama saada.“

  Mõis ootab uueks presidendiks inimest, kes räägiks puhtalt ja soravalt inglise keelt, ning oleks ka välispoliitiliste arengutega kursis. „Praegu ei ole aeg onu Heinode presidendiks saamiseks,“ lausus Mõis. „Praegu on suhteliselt ärev. Tõenäoliselt langeb presidendi valitsemisajal nii Vene kui ka päris kindlasti Valgevene võim. Siis on vaja olla ärkvel.“

  Saates rääkis Mõis veel, miks ta hindab väga kõrgelt Graanul Investi seniseid omanikke Raul Kirjaneni, Anders Andersoni ja Andres Rätseppa, mis sektorisse tasub praegu oma vaba raha paigutada ning miks ta peab EKREt püramiidskeemiks.

  Kui oled juba tellija, siis logi sisse!
   Telli Äripäev
   Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
   Jaga lugu:
  • Hetkel kuum