• Jaga lugu:

  Kristi Saare võtab börsitoimetuse pihtide vahele: kuhu ja miks investeerid?

  Aasta eelviimases Toomase tunnis pandi investor Toomase meeskond kuumale toolile ning uuriti nende enda investeeringute kohta. Saates rääkisid oma portfellidest börsitoimetuse ajakirjanikud Anu Lill, Juhan Lang, Simo Sepp ja Jaan Martin Raik. Ajakirjanikud on investor Toomase mõtetele sarnaselt paigutanud suure osa oma portfellist just aktsiatesse ning praegustel majandustingimustes otsivad pingsalt uusi võimalusi, et raha ära investeerida. Juhan Lang tõi välja, et tema jaoks on meelerahu fond just indeksifondid ja magab öösel palju paremini, kui arvelduskontol vaba raha ei ole. Selle mõttega nõustusid ka teised Toomase liikmed.

  Aasta suurimate kaotuste osas leidsid nii Simo Sepp kui ka Jaan Martin Raik, et Funderbeami investeerides ei ole tootlus olnud just kiita ning see tõttu on ilma jäädud heast tootlusest, mis aktsiabörsidel või mujal oleks selle perioodi peale tulnud. Lisaks saadi pihta eelmisel aastal alguse saanud rohetrendist, mis käesoleval aastal ei ole suutnud head tootlust pakkuda, samuti ka Hiina aktsiatega ja Funderbeami investeeringutega. 

  Saate alguses ja lõpus loeb enda kirjutatud börsiteemalised luuletused ette Contra, mis võib pühade ajal päästa nii mõnegi investori jõulupaki lunastamisel.

  Saadet juhtis aasta investor Kristi Saare

  Kui oled juba tellija, siis logi sisse!
   Telli Äripäev
   Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
   Jaga lugu:
  • Hetkel kuum