• Jaga lugu:

  Liivamägi: see on esimene ja viimane juhtinvestori roll

  Hetkel rahakaasamist lõpetava Bikeepi tegevjuht Kristjan Lind rääkis investor Toomase tunni saates ettevõtte olemusest ning kuidas täpesemalt raha teenitakse ja mida uue ringi investorite rahaga peale hakatakse. Lind tõi välja, et kasvutempo on hea ning viimase 12 kuuga on allkirjastatud müügilepinguid pea 40% kogu müüdud toodetest. Lisaks plaanivad nad hakata järjest enam müüma ka tarka osa eraldi, mis annab kiirema skaleeritavuse ning aitab saada ka jala munitsipaalklientide uksevahele.

   

  Lisaks ettevõtte juhile oli saates ka üks kolmest juhtinvestorist Krsitjan Liivamägi, kes tõi välja, miks tema ettevõttesse usub. Liivamägi tõi välja, et usub äri skaleeritavusse, mida on juba tõestatud ning ka meeskonda ja trendi, mis Bikeepi kasuks räägivad. Ta lisas, et selgelt alahindas juhtinvestori tööd ning leiab, et rohkem ta sellist positsiooni täitma ei hakkaks ning nüüd on tal sellest hoopis teine nägemus ja arusaam.

   

  Saadet juhtis Jaan Martin Raik. Saatejuht omab osalust Bikeepis.

  Kui oled juba tellija, siis logi sisse!
   Telli Äripäev
   Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
   Jaga lugu:
  • Hetkel kuum