• Jaga lugu:

  Pipelife juht Anti Orav: tööd tuleb teha nii, et sind ei ole vaja

  Inimesed peaksid oma töösituatsiooni uuendama ja arendama selliselt, et tööd ei oleks vaja enam teha. See on aga ambitsioon ja mentaliteedi küsimus, ütles Pipelife Eesti juht Anti Orav.

  „Kutsuks inimesi oma töösituatsiooni ja töösse suhtuma selliselt, et kuidas ma saaksin seda parandada selliselt, et seda tööd ei oleks vaja teha. Kui tulemus on saavutatud, saab liikuda edasi,“ märkis juht.

  Pipelife’i mõned kuud tagasi kummitanud materjali kättesaadavuse probleemid on juhi sõnul tänaseks lahenenud, kuid hind on kallis ja odavnemist ette näha pole. Sellises olukorras ei jää muud üle kui hind kliendile üle kanda, ütles Orav.

  „Meil on valida, kas saame materjalihinna edasi anda või meil pole mõtet seda toodet valmistada ja seni on läinud kenasti, ehitajad on aru saanud, et parem on ehitada nii, et materjalid on platsil,“ ütles juht. Klientide mure on tema sõnul aga täiesti mõistetav ning lihtne ei ole kellelgi.

  Intervjuus räägib Anti Orav ka ettevõtte kasvuplaanides, efektiivistamisest ning juhtimisideest, mille järgi tuleb tööd teha nii, et sind ei ole enam vaja.

  Intervjuu viis läbi Rivo Sarapik.

  Kui oled juba tellija, siis logi sisse!
   Telli Äripäev
   Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
   Jaga lugu:
  • Hetkel kuum