Turismitund: tehnoloogiafirma hakkas saunalavale pileteid müüma

  2023 on Eestis kuulutatud sauna-aastaks ning sellest inspireerituna valmis Touringery platvormil võimalus, kus turismiettevõtjad said hakata oma saunalavale pileteid müüma. 

  Platvormi arendava IT-ettevõtte Flowit juhatuse liige Juhan-Madis Pukk rääkis, et taolist reaalajas broneerimise võimalust polnud varem olemas. Sisuliselt pidi ettevõtja informatsiooni oma sauna kohta platvormile üles panema ning ootama broneeringuid kindlaks kuupäevaks ja kellaajaks. 

  Kui broneeringuid ei tulnud piisavalt, siis maksti inimestele raha automaatselt tagasi, rääkis Pukk saates „Turismitund“. 

  Lahkame saates ühe ettevõtja kogemuslugu sellest, kuidas uue tehnoloogilise lahenduse kasutuselevõtmine aitas tal kokku hoida aega, raha ja saada uusi kliente. 

  Täpsemalt tuleb juttu Touringery platvormist, mille kasud avalduvad eelkõige väiksematele turismiettevõtjatele. Saates lahkavad platvormi kasutuselevõttu, maksumust ning tulevikuplaane ettevõtja vaatest Vudila mängumaa ja Asva viikingiküla asutaja Kajar Lember (vasakul) ning Touringery platvormi arendava IT-ettevõtte Flowit esindaja ja juhatuse liige Juhan-Madis Pukk (paremal). Juttu tuleb ka siseturistide kindlustundest möödunud suvel, turismiettevõtja investeeringutest ning plaanidest uueks suvehooajaks. Saadet juhib Gregor Alaküla. Foto: Gregor Alaküla.

  • Turismitund
  • 14.11.2023
  KIIRUS:
  Turismitund: tehnoloogiafirma hakkas saunalavale pileteid müüma
 • Hetkel kuum