Miks peaks toidukaubalt käibemaksu kaotama?

Toidu kättesaadavus võiks olla parem, hindas Rimi Eesti juht Vaido Padumäe hommikuprogrammis.  Foto: Arvo Meeks, Valgamaalane/Scanpix

Toidukaubalt käibemaksu kaotamine ja teistest kaubandust puudutavatest olulistest suundadest tuli juttu esmaspäevases Äripäeva raadio hommikuprogrammis.

Toidu kättesaadavus võiks olla parem ja soodsam, leidis hommikuprogrammis Rimi juht Vaido Padumäe, kes Kaubanduse Aastakongressil arutleb vestlusringis, kas ja miks peaks toidukaupadel käibemaksu kaotama.

Hommikuprogrammi intervjuus tuli juttu ka sellest, kuidas Lidl lööb kaubandusturgu sassi, kas füüsilised toidupoed kaovad, kas kaubandusturult tuleb oodata ühinemisi ja ülevõtmisi ning Rimi tulevikuplaanidest.

Kuula seda intervjuud siit:

Täna ilmub Äripäevas ülevaade suurest arvamusliidrite küsitlusest teemal, kuidas peaks riik ellu viima suuri taristuprojekte. Sama teemat kommenteeris hommikuprogrammis kogenud ettevõtja Kaido Padar.

Igal juhul peaks seda tegema ja loodetavasti on see teema, mis ühendab nii opositsiooni kui ka koalitsiooni, kommenteeris ta hommikuprogrammis.

Kuula seda intervjuud siit:

Äripäeva börsitoimetuse ajakirjanik Kaspar Allik selgitas hommikuprogrammis, mis psühholoogilised ohutegurid ohustavad investorit ja kuidas neist üle saada.

Kuula seda intervjuud siit:

Hommikuprogrammi vedasid Birjo Must ja Rivo Sarapik.

Hetkel kuum