SEB majandusanalüütiku Mihkel Nestori sõnul kasvab lähikuudel inflatsioon kahekohaliste numbriteni, kuid kevadel inflatsioon aeglustub.

- SEB majandusanalüütik Mihkel Nestor.
- Foto: Raul Mee
“Ülikõrged energiahinnad päris nii pikalt jätkuda ei saa,” ütles ta. Nestori sõnul on ees oodata küllaltki head aastat. Murekohtadeks on inflatsioon ja tööjõupuudus, kuid tulemas on ka rekordiline palgaralli. Kuula intervjuust, mida Nestor 2022. aastaks ennustab.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Tallinna Ülikooli avatud õppe peaspetsialisti Marge Kõrvitsa sõnul on tuntakse paindlike õppevormide vastu üha suuremat huvi ning populaarse mikrokraadi kõrval kogutakse tarkust nii eksern- kui avatud õppes.