24. jaanuar 2017 kell 12:00

Juubel: UTU Powel AS tähistab tänavu 20. tegevusaastat

Hageri jaotuskilbid  

Elektrotehniliste toodete müüja ja hooldaja UTU Powel AS tähistab tänavu septembris oma 20. tegevusaastat. Juhatuse liikme Margus Tiirussoni sõnul on ettevõtte tugevuseks pikaajaline kogemus, asjatundlik meeskond ja kvaliteetsed tooted, mis on leidnud koostööpartnerite ja klientide seas suurepärase vastuvõtu.

Socomec ITYS PRO UPSid  

Soome pereettevõtte Urho Tuominen OY loodud Eesti esinduse esmane nimi oli UTU Elektrotehnika AS ning asutamise eelduseks oli siinne huvi Soomes aastaid edukalt pakutud toodete ja teenuste vastu – alates garanteeritud toitelahendustest ja tööstusautomaatikast kuni seadmete hoolduseni.

Seeme langes viljakasse pinnasesse ning ühe töötajaga alustanud firma hakkas töökoormuse kasvades laienema. Tiheda koostööni jõuti kohe ettevõtetega IMV (hilisem GE Digital Energy), Mitsubishi Electric Europe, Solcon jt. 2008. aastal liitus UTU Powel ASiga Hager Süsteemid OÜ, mis lisas tootevalikusse Hager Elektro GmbH tooted. Neile omakorda lisandusid aastate jooksul tooted kaubamärgi all Socomec, Victron Energy, FIAMM, ELKO EP, FRER, Palazzoli, FANOX, Eltek, Benedict, Sälzer jt.

„Täna oleme tuntud elektrotehniliste toodete müüja ja hooldaja ning meil on välja kujunenud kolm põhilist müügisuunda: esiteks elektrikomponendid, elektrikilbid, moodulseadmed ja karbikud, teise tootegrupina garanteeritud toitelahendused, UPSid, alaldid, konverterid, akud ja laadijad ning kolmandaks tegeleme garanteeritud toitesüsteemide paigalduse ja hooldusega,“ loetleb Margus Tiirusson, lisades, et tihedat koostööd tehakse paljude koostööpartnerite ja edasimüüjatega, sealhulgas installatsioonimaterjalide müüjate, installaatorite, ehitusfirmade ja täishooldust pakkuvate kinnisvarahooldusfirmadega jt.

„Tunneme end turul tugevana, kuna meie tooted on kvaliteetsed ja leidnud koostööpartnerite ja klientide poolt head vastuvõttu. Paljude elektrikomponentide osas omame tuntavat turuosa ja pakume arvestatavat konkurentsi garanteeritud toitelahendustes,“ räägib juhatuse liige. „Lisaks omame hea valikuga aktuaalseisus ladu, kus on koheselt saadaval erinevad elektrikilbid ja nende komponendid, UPS-seadmed ja varuosad.“

 Meid aitavad pidevas arengus hoida konkurendid, pannes leidma üha uusi innovaatilisi lahendusi ning tõstma töötajate asjatundlikkust.

Viimastel aastatel on UTU Powel ASi käive olnud 1,5–1,7 miljonit eurot aastas. Ettevõte on osalenud edukalt erinevatel riigihangetel, täites mitmeid mahukaid ja keerulisi tellimusi.

Ettevõtet aitavad pidevas arengus hoida konkurendid, pannes leidma üha uusi innovaatilisi lahendusi ning tõstma töötajate asjatundlikkust. „Peame oluliseks pidevat töötajate arengut, mistõttu võimaldame neile erinevaid väliskoolitusi tarnijate juures, samuti erialaseid täienduskoolitusi Eestis.

Loomulikult jätkame ka tulevikus oma töötajatesse investeerimist, et tagada nende kõrge professionaalsus ning motiveeritus,“ kõneleb Margus Tiirusson. „Samuti plaanime laieneda juba lähitulevikus ja palgata juurde müügipersonali.“

UTU Powel ASi toodete ja lahendustega saab tutvuda ettevõtte kodulehel www.utu.ee.Täpsema huvi ja küsimuste korral võtke julgelt kontakti e-posti aadressil utu@utu.ee.

UTU Powel AS tänab oma pikaajalisi partnereid, tänu kellele oleme turul edukalt tegutsenud 20 aastat!

Hetkel kuum