21. november 2017 • 3 min
Jaga lugu:

Top Connect viib telekommunikatsiooni uuele tasemele

Müügijuht Georgi Smirnov (paremal)  Foto: TOP CONNECT OÜ

Alates 1995. aastast on Top Connect pakkunud usaldusväärseid ning konkurentsivõimelisi telekommunikatsiooni lahendusi, millest moodsaim on virtuaalne telefonikeskjaam. Cloud PBX lahendus (virtuaalne telefonikeskjaam) muudab telefonside kasutamise mugavamaks ja efektiivsemaks ning pakub äriklientidele soodsat võimalust uuendada oma telefonilahendust ja siduda seda teiste IT-süsteemidega.

Tschudi Shiping OÜ (Peter Kiudmaa): «Oleme Top Connecti klient juba 10 aastat. Kõik teenused töötavad alati korralikult. Teenindus on kiire, kõik küsimused lahendatakse väga kiiresti. Eriti meeldib individuaalne lähenemine kliendile. Top Connecti töötajad üritavad alati leida sobiva lahenduse. Kindlasti soovitan Top Connecti kui usaldusväärse telekomiteenuste pakkujat.»

Põhilised eelised

Cloud PBX lahenduse peamine eelis on süsteemi piiramatud võimalused: sisenevate kõnede optimaalne jaotamine töötajate vahel, telefonide liitmine ühtsesse süsteemi, vaatamata nende asukohale (aadress, linn, riik), kõnede salvestamine, teiste riikide telefoninumbrid, virtuaalne faks, automaatne sekretär (IVR), kõnede statistika, telefoniraamat jne. Top Connecti virtuaalne telefonikeskjaam võimaldab juhtida kõiki neid funktsioone veebiportaali kaudu ning vajadusel lisada piiramatu arvu uusi seadmeid ja funktsioone.Lisaks eristab Cloud PBX virtuaaltelefonikeskjaama automaatne uuenemine ning paindlikkus, kuna lahendust on võimalik integreerida olemasolevate äriprotsessidega, sealhulgas CRMiga, mis muudab selle Eestis, omataoliste seas, ainulaadseks.Eriti atraktiivseks muudab pakkumise aga alginvesteeringute puudumine (ei ole vajadust telefonikeskjaama või sellega kaasnevate programmide hankeks). Klient ei pea katma virtuaaltelefonikeskjaama paigaldamise ning seadistamisega kaasnevaid kulusid. Cloud PBXi seadistamisega tegeleb Top Connecti spetsialist, mille järel saab klient veebiportaali kaudu oma lahendust iseseisvalt juhtida.

Foto: Top Connect

Funktsionaalsuse kõrgeim tase

Cloud PBX lahendus annab kõikidele Top Connecti klientidele võimalusi, mis varem olid oma kõrge hinna tõttu kättesaadavad vaid üksikutele ettevõtetele.Mugavate uuenduste eredaim näide on MobileControl, mis võimaldab nii IP-telefonide ja virtuaaltelefonikeskjaama juhtimist kui ka telefonikõnede sooritamist mobiiltelefoni kaudu, kasutades selleks vaid internetiühendust. Säärast lahendust on võimalik kasutada kõikide internetiühendusega seadmete puhul.Levinuimate telekommunikatsioonilahenduste seas on automaatne sekretär (IVR), mis on viimasel ajal kogunud populaarsust, pakkudes kliendile ligipääsu vajaliku spetsialisti või osakonnani.Lisaks on ettevõtetele vajalik telefonikõnede salvestamise teenus, mille abil on võimalik analüüsida töötajate tööd ning tõsta nende professionaalset taset. Salvestatud kõnede abil on samuti lihtsam lahendada vaidlusi klientidega.Vaatamata sellele, et faksiteenus on tänapäeval muutunud vähem populaarseks, on mitmetel ettevõtetel säilinud vajadus fakside saamiseks ning saatmiseks. Modernseks alternatiiviks võib pidada virtuaalset faksi, mille puhul saadetakse ning võetakse faksiteated vastu e-posti kaudu.Kui teie firma kasutab klassikalist telefonikeskjaama, on teil nüüd võimalus vahetada enda vana telefonikeskjaam välja moodsa Cloud PBX lahenduse vastu eriti soodsatel tingimustel. Lisaks uue süsteemi paigalduskulude puudumisele pakume me uutele klientidele võimalust kasutada nii Cloud PBX teenust kui ka uusi IP-telefone kuue kuu jooksul tasuta.Lisatasu eest saate te valida ühe meie pakettidest, mis tagavad telefonikõnede soodsa hinna helistamiseks Eesti piires ning paljudesse Euroopa riikidesse, Venemaale ja USAsse.Ambitsioonikate firmade jaoks, kes soovivad oma äri edendada väljaspool Eestit, pakume me välismaa telefoninumbrite teenust, mis tagab ettevõttele välismaal asuvate klientide usalduse. Säärasel moel on võimalik äri arendamine välismaal Eestist lahkumata.Ülipopulaarne teenus Eestis on hetkel aga mass-SMSide saatmine (Multi SMS), mis võimaldab ettevõtetel teavitada enda kliente kampaaniatest, uutest teenustest, eripakkumistest ja muust vajalikust informatsioonist, pakkudes efektiivsemat suhtlust võrreldes e-kirjade saatmisega.Peale ülalmainitud teenuste on Top Connect valmis vastavalt kliendi soovidele välja töötama individuaalseid lahendusi nii firmade kui ka riigiasutuste jaoks.

Meie kontaktandmed:sales@topconnect.ee+372 610 9000www.topconnect.ee

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt