Kinnituslahendite arendaja ITW Construction Products aitab eksporti tõusuteel hoida

07. detsember 2017, 10:45
https://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20171207/CM/171209812/AR/0/AR-171209812.jpg

Eesti väliskaubanduse kasvu võtmesõna on puidutööstus, mille eksport on jõudnud ajaloo kõrgeimale tasemele. Ent selleks, et luua kvaliteetseid puidutooteid ning olla kõrgelt hinnatud nii puidu- kui ka ehitussektoris, on oluline koostöö erinevate osapoolte vahel. Üks ettevõte, kes Eesti firmasid aitab, on ehituslikke kinnituslahendusi arendav ITW Construction Products.

„Puidutööstus koos puitmaja- ja mööblitööstusega moodustab Eesti kaupade koguekspordi arvestuses peaaegu viiendiku. Väga suure kasvu on läbi teinud just Eesti majatehaste tootmine ning ehitussektor, mis näitab, et meie toodangu kvaliteet on tõusnud Euroopa paremikku,“ ütleb puidu, betooni ja terase kinnitusvahenditele spetsialiseerunud ITW Construction Products OÜ Baltikumi müügijuht Henry Tartes.
Eesti suured majatootjad on ITW koostööpartnerid olnud juba pikki aastaid, hinnates kõrgelt üle 100 aasta tegutsenud kontserni kogemusi ja toodete innovatiivsust, lihtsust ning kvaliteeti. „Meie ettevõtjad teevad oma otsuseid targalt, mitte aga odava hinna põhjal. Hoonete ehitamise juures on väga olulised nende kinnitusvahendid ning tööriistad, millega ehitustöid tehakse. Tänu erinevate osapoolte suurepärasele sünergiale ja koostööle ongi Eesti majatootmise kvaliteedimärk nii kõrgel,“ nendib Tartes.

Henry Tartes, ITW Construction Products OÜ Baltikumi müügijuht

Rahvusvaheline Illinois Tool Worksi (ITW) kontsern on omas valdkonnas üks juhtivaid profitööriistade ja kinnitusvahendite tootjaid maailmas. Kontserni kuuluva ITW Construction Products eesmärk on välja töötada erinevaid ehituslikke kinnituslahendusi ning aidata selle kaudu oma partneritel, sealhulgas Eesti majatehastel ning ehitusettevõtetel pakkuda parimat kvaliteeti.
„Meie tooteportfellis on täna pakkuda sertifikaatidega kinnitusvahendeid ja profitööriistu enamikule valdkonna ehitusettevõtetele. Need tooted paistavad silma oma innovaatika ja ergonoomilisusega, näiteks oli ITW esimene maailmas, kes töötas välja impulsstehnoloogia. See tähendab gaasiga töötavaid naeluteid, mis gaasi lõhkemise jõul lasevad naela, kruvinaela puidu, betooni või raua sisse,“ toob Tartes näite. Juhtmevaba impulssnaeluti on ideaalne näiteks teraskarkasside, krohvivõrkude, siinide, kaabli- ja torukandurite kinnitamiseks ning montaažilindi paigaldamiseks ventilatsioonikanalite kanduritele.
Lisaks on ITW välja töötanud ja patentinud uue tehnoloogia, mis tagab naelutite töökindluse ka väga karmides tingimustes kuni –15 °C temperatuuri juures. Nüüd on võimalik tõhusa, vaid 3,8 kg kaaluva naeluti abil kinnitada terrassid, välisvoodrilauad, katuselaudis ja muud puitkonstruktsioonid talvel ja suures külmas. Uus liitiumaku võimaldab kuni 7500 lasku ühe täislaadimisega. 
Paslode PPN50Ci ankrunaelutiga saab kinnitada ehitusnurki, talakingi ja montaažiplaate ühe lasuga puidu külge. Hard’n SafeTMi täiskarastatud naelad muudavad töö ohutuks. Tööriist on valmistatud just põhjamaisteks oludeks, töötades suurepäraselt ka kõva pakasega.

Parimad kinnitusvahendid ka betoonile

Meie tootevalikus on üle 20 000 erineva toote.

Puitmajade kõrval on Eestis taas tõusuteel ka betoonehitised, millele on samuti pakkuda erinevaid Spiti kinnitusvahendeid. Näiteks Spit Pulsa 800 naelutiga on võimalik lasta 15-40 mm pikki naelu puitu, metalli ja betooni. Samuti on see hea tööriist neile, kes tegelevad elektrimontaaži, sanitaartehnika ja hüdroisolatsioonitöödega, sest võimaldab kasutada palju erinevaid kinnitusvahendeid.
Tartese sõnul ei saa ehitusalases kvaliteedis järele anda. Kinnituslahendused moodustavad kogu ehitise maksumusest võib-olla protsendi või poolteist, kuid nende kvaliteet omab äärmiselt suurt tähtsust kogu hoone elueas ning vastupidavuses. „Samuti on oluline, et kvaliteetsete tööriistadega ei saavutata mitte ainult parimat tulemust, vaid ka hoitakse oluliselt kokku kallist tööaega. Eesti ettevõtjad on sellest aru saanud, et innovaatilised ja ergonoomilised tööriistad säästavad otseselt aega ja raha,“ ütleb Tartes.
ITW kontserni kuulub 84 divisjoni 57 riigist ning üle 48 000 töötaja. Ettevõte ei panusta soodsale hinnale, vaid uudsusele, täislahendusele ning kindlustundele, testides kõik tooteid ülima tähelepanelikkusega. ITW tooted on sertifitseeritud vastavalt kõigile kehtivatele rahvusvahelistele nõudmistele. Eestis on ITW toodang müügil erinevate ehitustarvete kauplustes.
ITW-le kuulub üle 19 000 patendi ning ettevõtte tootearendusosakond panustab pidevalt uute toodete väljatöötamisse. Lisaks kinnitustarvikutele pakub ettevõte kõrgeima kvaliteediga tööriistu professionaalidele: elektri- ja akutööriistad, suruõhutööriistad, gaaslahendusega impulsstööriistad ning padrunite peal töötavad montaažitööriistad betooni ja raua sisse naelte laskmiseks. Samuti pakub ITW Construction Products tööstuste tootmisliinidele automatiseeritud naelutus- ja klammerdusportaale.

Loe lähemalt:
www.itwconstruction.ee

...

Kui soovid rohkem infot, jäta kontaktandmed siia:

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.
Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
07. December 2017, 09:21

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing