8. juuni 2018
Jaga lugu:

Veonduse tööringide jaotuses tehti revolutsiooni

Võta ühendust GSMtasksi tootejuhi Mirkoga 5629 3819 mirko@navirec.com   Foto: GSMvalve OÜ

Järjest enam puutuvad logistikaettevõtted kokku olukorraga, kus logistikut tööle värvata on keeruline ning olemasolev logistik upub tööringe planeerides Excelisse.

Automaatne veoringide genereerimine

Teekondade optimeerimine

Täielik ülevaade tööülesannetest

Reaalajas teavitused

Digitaalsed dokumendid

Dokumentide allkirjastamine

Analüütika

Mobiilirakendus

www.gsmtasks.com

Selline olukord on halb nii logistikaettevõttele kui ka logistikule ning rahul pole antud olukorra üle kumbki osapool.

Mida sellises olukorras teha?

Leppida olukorraga ja mitte midagi teha – me ei soovita seda, sest on ka teine võimalus.

Nimelt on võimalus teha logistik õnnelikuks, vähendades tema töökoormust ning samal ajal tõstes tema töö produktiivsust, võttes ettevõttes kasutusele nutika digitaalse veo ja tööülesannete haldusvahendi GSMtasks.com

GSMtasksi DIGITAALNE NUTIKAS VEO JA TÖÖÜLESANNETE HALDUSLAHENDUS HOIAB KOKKU HULGA LOGISTIKU TÖÖAEGA!

Kuidas täpsemalt?

Oleme valmis arendanud ning toonud turule uue revolutsioonilise võimaluse, kuidas logistik saaks vaid paari minutiga teha ära töö, millele tal kulub tavapäraselt tööd tehes tunde.

Milles seisneb revolutsioon tööringide jagamises?

Kui seni on olnud logistiku töö planeerida käsitsi Google Mapsi ja Excelit kasutades igale töötajale optimaalse teekonnaga tööringid, arvestades, kas töötaja jõuab punktist A punkti Z tööpäeva jooksul, siis pärast GSMtasksi kasutusele võtmist muutub see kõik automaatseks.

GSMtasks võimaldab logistikul importida kõikide veoringi punktidega Exceli/CSV formaadis tabel mugavalt süsteemi, kus seejärel tarkvara genereerib vaid mõne minutiga automaatselt igale töötajale tema veoringi, arvestades, et see mahuks töötaja tööaja sisse. Seejuures arvestab tarkvara veoringe genereerides ka sellega, et kõikidel töötajatel oleks kõige optimaalsem teekond.

Vaata allolevat tutvustavat videot, kuidas GSMtasks nagu imeväel veoringid automaatselt valmis genereerib.

 

Kasulik on uus GSMtasksi võimalus neile ettevõtetele, kes tegelevad päevaste tööde planeerimisega juhtidele, tehnikutele jne.

Kui määrata GSMtasksis töötaja tööpäeva algus ja lõpuaeg, siis kontrollib süsteem veoringe planeerides seda, et töötaja jõuaks oma tööpäeva jooksul kõik talle määratud veoringi punktid läbida.

Foto: GSMValve OÜ

GSMtasksiga HOIAD KOKKU KUNI 30% kuludest ning teenid LISATULU!

Suureneb ettevõtte tulu, kuna jõuate suurema hulga kliente ära teenindada.

Suureneb töötaja töö efektiivsus, kuna töötaja suudab tänu optimaalsemale teekonnale läbida rohkem veoringi punkte.

Väheneb sõidukite kütusekulu, kuna töötaja läbib veoringe tehes kõige optimaalsema teekonna.

GSMtasksi on lihtne liidestada erinevate tarkvaradega ning meie kliendid on sellega saanud ise hakkama, kasutades detailset API rakendusliidese juhendit.

GSMtasksi lahenduse on edukalt võtnud kasutusele tooteesitlejad USAs, toidukullerid UKs, jalgrataste parandajad Amsterdamis, turvamehed (Securitas Eesti AS), liftide hooldajad (Eesti Otis AS), autojuhid (SW Kütus OÜ ja AS Est-Trans Kaubaveod) ning paljud teised ettevõtted nii Eestis kui ka välismaal.

Kui ka sinu ettevõte soovib hakata kasutama nutikat veo ja tööülesannete halduslahendust, et oma logistiku efektiivsust suurendada veoringide planeerimisel, siis võta ühendust GSMtasksi tootejuhi Mirkoga +372 5629 3819  mirko@navirec.com

Foto: GSMValve OÜ

Laadi alla GSMtasksi äpp, mis on saadaval nii Android- kui ka iOS-nutiseadmete jaoks, ja proovi nutikat veo ja tööülesannete halduslahendust 14 päeva TASUTA!

Jaak Nirkavalike suhete juhtGSMvalve OÜ

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas