Gerli Ramler • 24. oktoober 2016 kell 6:45

Masina- ja metallitööstuse TOP: küpsete tegijate võidukäik

Hekoteki juht Heiki Einpaul  Foto: Erik Prozes

Mullu napilt esikolmikust välja jäänud masinaehitusettevõte Hekotek platseerus tänavu masina- ja metallitööstuse TOPis esikohale ja selle taga pikka aega küpsenud tellimused.

13. oktoobril Eesti parimate ettevõtete auhinnagalal aasta ettevõtte tiitli pälvinud Hekoteki juhatuse liige Heiki Einpaul sõnas tulemusi kommenteerides, et aastad ei ole vennad ja kindlasti on oma osa ka juhusel, et just 2015. aastaks akumuleerusid võimalused realiseerida teatud tellimused.

“Meie alal on projekti keskmine müügiperiood ehk projekti küpsemisaeg mitu aastat. Ja kui see hetk käes, ei ole enam lihtne kätt ette panna,” rääkis Einpaul Tööstuse erilehes ja ütles, et samas ei saa alahinnata meeskonna võimet sellisel otsustaval hetkel ennast kokku võtta ja kuhjunud ülesannetega edukalt hakkama saada.

2016. aasta sügisel ilmuvad Äripäeva TOPid on koostatud 2015. aasta majandusnäitajate põhjal. Koondedetabeli koostamise aluseks on kuus majandusnäitajat: käive 2015, ärikasum 2015, käibe ja kasumi kasv 2015. aastal, rentaablus ning varade tootlikkus.

Hetkel kuum