29. aprill 1996 kell 22:00

Oma-raadio läheb taas eetrisse

Esialgu edastab raadio ööpäev läbi muusikat, uudised ja reklaami, saateid hakatakse tegema hiljem, rääkis Indreko Anni. 27aastane diskori ametit pidav Anni ei nõustunud nimetama Oma-raadio hinda, kuid sõnas, et tal on toetajaid firmade seas. «Loodan raha saada ka reklaamist. Oleme reklaamikäibeks arvestanud kuus 30 000 krooni ja kavatseme suurt rõhku panna reklaamiagentide tööle,» lisas Anni.

Enamik Oma-raadio 6--7 töötajast on varasemad töötajad. Anni ise töötas Oma-raadios enne selle pankrotistumist algusest lõpuni. Seetõttu teadsin ma hästi, mida ostsin, lisas Anni.

Pankrotihaldur Tiit Joosti sõnul saavad Anni ja Tobi raha maksta üheaastase järelmaksuga. Anni peab Duo eest Joosti sõnul maksma alla poole eesõiguseta nõuete summast, see on alla 210 000 krooni.

Kokku on ASi Duo võlausaldajatel kaitstud 700 000 krooni eest nõudeid.

Tallinna Pank, kel oli pandiga tagatud eesõigusnõue, saab Joosti sõnul 123 000 kroonist kätte tunduvalt väiksema osa, vastavalt pangale panditud vara turuväärtusele. Hoiupanga 150 000kroonisest võlast on aktsionärid Joosti sõnul tagasi maksnud suurema osa.

Oma-raadio endiste töötajate palgavõla suurus on 71 000 krooni. Joost avaldas lootust, et see raha saadakse riigi käest, nagu mitme varasema pankroti puhul.

Hetkel kuum