25. juuni 1996 kell 22:00

Seintele kriimustuskindel materjal

- Alliance-metallokeraamiliste toodete valmistamiseks kasutatakse kvaliteetset rullis terasplekki, mis on mõlemalt poolt emaileeritud keraamiliste mineraalidega 840 °C juures vajaliku lõppviimistluse saamiseks.

Alliance-toodete pinnakihti on võimalik kujundada peaaegu kõigis värvitoonides. Vajaduse korral saab anda läike. Kasutades siiditrüki meetodit, saab pinnakihti kanda erinevaid mustreid ja pilte pinna omadusi muutmata. Alliance-metallokeraamikal on keraamika ja terase parimad omadused. Ta on mittepoorne, grafiti- ja kriimustuskindel, üldiselt immuunne füüsikalistele ja keemilistele mõjutustele. Värv ja läige on kestev, puhastav vee ja seebiga.

Erinevatele aluspindadele liimimisel saadakse paneelid, mis on laia kasutusalaga: soojustatud seina- ja katusepaneelid, fassaadikattepaneelid, siseseinapaneelid, graafilised kujunduselemendid, tualetimoodulid, postide katted ja koolitahvlid. Alliance-paneelid ja tooted on mõeldud kasutamiseks kohtades, kus on nõutud hea kvaliteet, efektiivne lõppviimistlus, kerge puhastatavus, vastupidavus ilmastikule või muudele välismõjudele. Alliance-paneele kasutatakse ka siseruumides, kus on kõrged nõuded puhtusele ja kulumiskindlusele.

Hetkel kuum