25. juuli 1996 kell 22:00

Võimekas tavapaberifaks

Paljud faksiostjad on seisnud küsimuse ees, kas osta faksmodem arvutisse või tavapärane lauafaks. Mõlemal variandil on eeliseid (lauafaksil kopeerimisfunktsioon, telefon, allkirjaga originaali saatmine; faksmodemil suurem saatmiskiirus, lihtne dokumendi saatmine mitmele numbrile) ja puudusi (lauafaksil reeglina kiirus kuni 9600 bps, kulumaterjalid -- paber, tint, tooner; faksmodemil originaali saatmise keerukus).

Olivetti faks OFX--3200 on uus kompaktne, võimas ning kiire bürooseade. Tarbija saab enda käsutusse tavapaberi faksi, sisseehitatud telefoni ning koopiamasina, lisaks arvutiga ühendamiseks veel ka printeri ning skanneri. Seadmes on kombineeritud kõik lauafaksi võimalused ning mitmed lisamugavused, mis tulenevad seadme kasutamisest koos arvutiga.

OFX--3200 suudab mälu kasutades saata ja vastu võtta fakse, samaaegselt teha ka koopiaid või printida arvutiga, häirimata sealjuures faksi tööd. Tihti on vaja paljudele klientidele analoogset infot saata. Grupisaatmine on selleks hea lahendus, piisab vaid ühekordsest dokumendi mällu salvestamisest ning numbrite sisestamisest või kiirvalimisnumbrite kasutamisest. OFX--3200 võimaldab seda teha korraga 100 kliendile kümnel etteantud kellaajal.

OFX--3200 teeb automaatselt vahet, kas on tegu tavalise tekstidokumendiga või pildiga, mille puhul tuleks saatmisel kasutada pooltoone. Samuti saab faksile anda käsu teha koopiaid kuni 99 tükki korraga. OFX--3200 suudab saata dokumente suuruses kuni A3, teostades ise vajaliku vähendamise, ja teie partner saab enda faksist kätte korrektse A4-suuruse koopia. Jääb ära A3-originaali vähendamise lisatoiming koopiamasinaga (koopiamasinaga ei tee pooltoone).

Kasutada on võimalik polling-funktsiooni. Teades salakoodi, saate kätte teile määratud faksid ükskõik millisest teisest faksiaparaadist, olenemata sellest, kus te ka ei viibiks.

Hetkel kuum