1. september 1996 kell 22:00

Ehitusmesse tuleb juurde

ASi Eesti Näitused arendusdirektor Siimu Loogma ütles, et AS Ülo & Tiit Siinmaa oli näitusepinna varem broneerinud kui Rebuilding-messe korraldav AS Expoprojekt. Seetõttu omavad nad messi korraldamiseks ka eesõigust, kinnitas Loogma.

Ehitusnäituse Rebuilding-2 järgmise aasta toimumisaja üle käivad praegu läbirääkimised, lisas ta.

«Eesti ehituse reklaamiturg vajab praegu hädasti korrastamist,» ütles Loogma. Tema kinnitusel on järgmisesse aastasse planeeritud neli ehitusnäitust Rebuilding-1 ja Rebuilding-2, 21. Sajandi Kodu ja Eesti Ehitusturg, mis on kõik väga laiahaardelised ja omavahel kattuvad.

Loogma sõnul tuleks lähiajal välja selgitada, mitut ehitusnäitust Eesti turg välja kannatab. Samuti tuleks selgelt paika panna näituste spetsiifika, lisas ta.

Järgmise aasta mais toimuvat messi 21. Sajandi Kodu korraldab esimest korda AS Eesti Näitused, kes ostis näituse kaubamärgi kasutamise õiguse messi algatajalt ASilt Ülo & Tiit Siinmaa. Kaubamärgi eest makstud summat ei soostunud Loogma avaldama. «Oleme alustanud Siinmaadelt näituste korraldamise oskusteabe ülevõtmist,» lisas ta vaid.

ASil Eesti Näitused on ka edaspidi kavas lisaks ehitusvaldkonna reklaamituru korrastamisele tegeleda ehitusmesside korraldamisega, kinnitas Loogma.

Hetkel kuum