10. detsember 1996 kell 22:00

Büroo nähtavaks

Neteye 200 on digitaalne värvikaamera, mis võimaldab otseühendust tavalise WWW-browser'i, näiteks Netscape Navigator ja Internet Explorer vahel. Axis Neteye 200 abil saab näha hetkepilti üle Interneti suvalises paigas maailmas.

Siiani oli vajalik spetsiaalne süsteem koos videokaabelduse ja eraldi arvutiga. Kaamera sisselülitamine ja Internetti ühildamine oli samuti tunduvalt keerulisem, aeganõudvam ja, mis siin salata, ka kulukam.

Axise uus kaamera on kiire vahend pildi viimiseks võrku, tehes protsessi ka tavalise arvutikasutaja jaoks lihtsaks. Digitaalne värvikaamera sisaldab web-serverit ning seetõttu ei vaja spetsiaalseid lisasüsteemi ressursse ega koorma failiserverit.

Paigaldamine võtab aega mõned minutid ja seejärel võib alustada piltide võtmist ning vaatamist. Axis Neteye200 puhul tekitatakse pilt JPEG formaadis.

Tavaliselt on paigutatud kaamera müügisalongidesse või konverentsisaalidesse. Kuid piiranguid Neteye kasutamises ei ole ja nii leiab iga firma individuaalselt, kuhu ta kaamera paigutab. Soovi korral saab Neteye200 panna ruumidest väljapoole, kuid sellisel juhul on vajalik, et kaamera oleks kaitstud. Kaamerat on võimalik kasutada erinevates keskkondades -- Windowsis, UNIXis, Macis ja OS/2s.

Hetkel kuum