16. juuni 1997 kell 22:00

Park astub Tallinna hotelliturule

Tuvikese sõnutsi prognoositakse hotelli Park selle aasta keskmiseks täituvuseks 54 protsenti ning 65 miljoni krooni suuruse investeeringu tasuvusajaks seitse aastat.

Varem Kungla hotelli nime kandnud ööbimiskohas on üldpinda 7600 ruutmeetrit, ühe ruutmeetri ehituslik maksumus oli üle 6000 krooni. Hotellis on 120 tuba, juuni lõpul valmivad kolm konverentsisaali ning septembris Baltimaade suurim kasiino.

ASi Kungla Investeeringud juhatuse esimehe Armin Karu sõnul on varem Kungla nime kandnud hotell saanud täiesti uue ilme. Endisest Kunglast jäi tema sõnul sisuliselt alles vaid hoonekarp. Paari aasta jooksul tahetakse hotellile ehitada peale veel üks korrus, kuhu tulevad saunad ja tervisekeskus, lausus ta.

Karu sõnutsi on neil plaanis kujundada hotellist kõikvõimalikku meelelahutust pakkuv koht. Kasiinosse ehitatav lava võimaldab sinna kutsuda esinejaid, samuti on plaan hakata hotellis majutama Eestisse tulevaid välisesinejaid, rääkis ta. Hotelli Park eripäraks pidas Karu kõrval asuvat parki, mis mujal maailmas on hotellide jaoks eriline luksus.

Renoveerimistöödeks võttis Kungla Investeeringute AS laenu Investeerimispanga ja Ühispanga sündikaadilt. Hotell Park on 20 aastaks rendile antud ASile Kungla Investeeringud. Hotellindusalast juhtimisteenust ostab Kungla Investeeringute AS hotellindusalaselt juhtimisfirmalt Inn Grupp.

Hetkel kuum