11. oktoober 1998 kell 22:00

Lasnamäe korterite hinnad langevad

Kolmetoalise korteri võib Lasnamäel saada isegi 175 000 krooniga, ütleb kinnisvarabüroo Uus Maa maakler Irina Rõzenkova. Et saada kolmetoalise korteri eest 200 000 krooni, peab korter olema heas korras ja soodsa asukohaga. Kõige rohkem on langenud renoveeritud korterite hinnad, sest enam ei soovita elada teiste remonditud korteris.

Pindi Kinnisvara hindamisosakonna juhataja Rein Pütsepa sõnul on Lasnamäel kiiresti reageeritud dollari kursi langusele ning müüjad püüavad lepinguid kiiresti ümber teha.

Lasnamäe piirkondadest eelistavad inimesed Lasnamäe-Kose kanti (näiteks Katleri ja Paasiku tänav). Muudest Lasnamäe rajoonidest peetakse rohkem lugu veel teisest ja kolmandast mikrorajoonist.

Suuruse poolest on Lasnamäel kõige soositumad viiekorruselised majad, sest enamasti on nende heakord parem kui kõrgemates majades. Eriti häirivad ostjaid määrdunud trepikojad.

Maaklerite sõnul peavad korterisoovijad telliskivimajadest rohkem lugu kui paneelmajadest. Nende eest ollakse nõus ka rohkem maksma, hinnavahe paneelmajadega on kuni 20%.

Hetkel kuum