2. detsember 1998 kell 22:00

Tartu pakub eriilmelisi võimalusi

Akadeemiline linn Tartu pakub mitmeid põnevaid konverentsikohti. Eripärasemad neist on kindlasti mõned ülikooli ringauditooriumid, mis tartlastele hästi sobivad.

Kui konverentsigrupp tuleb väljastpoolt Tartut, on tal kindlasti soov konverentsiruumile võimalikult lähedal ka ööbida. Ideaalsema võimaluse sel puhul pakuvad hotellid.

Ihaste hotell asub Tartu kesklinnast viie kilomeetri kaugusel uuselamurajoonis. Ja kuigi hotellis endas on olemas toitlustusvõimalus nii keeglipubis kui restoranis, pakub hotell suurematele konverentsigruppidele võimalust süüa samale firmale kuuluvas pubis Manhattan, mis asub Tartu kesklinnas ja mahutab 120 inimest.

Ihaste hotell pakub gruppidele ka sünkroontõlketeenust. Vabal ajal saab Ihaste hotellis mängida keeglit (100 kr tund), piljardit (40 kr tund), käia saunas (200 kr tund).

Kantri hotell asub Tartu äärelinnas. Hotellis saab töötada ka arvutiga ning lisatasu eest kasutada Internetti. Saun maksab 160 kr tund, kaminasaal 100 kr tund, piljard 20 kr mäng.

Waide motelli võlu on selles, et ta asub 25 minuti sõidu kaugusel Kuutsemäest Elva Käokülas metsatuka sees. Motelli ööbimiskohad on neljas eraldi majas. Kaks neljakohalist minikorterit kahe magamistoaga on mõeldud eelkõige peredele.

Barclay hotell asub Tartu kesklinnas, Toomemäe külje all. Asukoha poolest on hotell soodus nii puhkajatele kui ka äriasjus Tartus viibijatele. Vahetus läheduses asuvad pangad, Tartu ülikool, Tartu linnavalitsus, Vanemuise teater. Hoone, milles hotell asub, on ehitatud 1912. aastal.

Barklay hotell pakub lisateenustena konverentsi puhul samuti sünkroontõlget, mille üks päev viiekümnele inimesele maksab 2950 kr, kaks päeva 4250 kr.

Barklays konverentsi pidades on kohapeal võimalik vajadusel rentida autot, tellida linna tutvustavaid ekskursioone, vahetada valuutat.

Autor: Tiina Salumäe

Hetkel kuum