1 märts 1999

Laole parim infrastruktuur on Tihniku tänaval

Infrastruktuuri taseme poolest on Tallinna parimad laopiirkonnad Peterburi maantee alguses ja Tihniku tänaval.

«Kõige paremad infrastruktuurid on seal, kus laod on juba olemas,» leiab Margus Kaitsa Mendelsoni kinnisvarafirmast, kinnitades, et Vesse tänav Peterburi maantee alguses ja Tihniku tänava ETK ladude piirkond on ladustajatele alati meeldinud. Madis Eelmaa Pindi Kinnisvarast on nõus Tihniku tänava kuulumisega parimate laopiirkondade hulka, kuid Vesse tänava piirkonda ta parimaks ei hinda. Tema sõnul ei ole juurdepääs sealsetele ladudele hea.

Ladude rajamiseks rahuldava infrastruktuuriga piirkondadeks nimetab Kaitsa Peterburi maantee äärset ala Vesse tänavast edasi. Seal on paarisaja meetri ulatuses olemas kütte- ja veetrassid ning nendega liitumiseks pole vaja teha suuri kulutusi. Rahuldavaks peab Kaitsa infrastruktuuri taset ka Kopli poolsaarel.

Nii Kaitsa kui Eelmaa on ühel nõul, et halvim laopiirkond on Suur-Sõjamäe, kust kunagi sinna ladusid ostnud firmad soovivad ära tulla. Piirkond on ebasobiv logistiliste skeemide koostamiseks. Hooned on amortiseerunud ja uute ehitamiseks tuleb kõigepealt teha suuri kulutusi lammutustöödele.

Hetkel kuum