Kaja Koovit • 9. mai 1999 kell 22:00

Ajakirjanikust investeerimisjuhiks

Investeerimisfirmaks on pakutud EE Investeeringuid, mis pärast seda, kui selle juht Margus Järv börsikrahhist tingitud suurte kaotuste järel Ameerikasse siirdus, varjusurmas on olnud.

Mõtsar tunnistas reedel, et kavatseb oma koormust ajakirjanikuna vähendada ning praktiseerida mõnes finantsfirmas, kuid lükkas ümber seotuse EE Investeeringutega.

EE Investeeringute väärtpaberivahendusega tegelev tütarfirma Väärtpaberiparisnike AS on müüdud Saksa investorite Tais tegutsevale firmale. Mõtsar möönis, et sellega seoses on oodata kaadrimuudatusi. «Pakkumisi on mulle tehtud, aga ma ei ole veel ühelegi lepingule alla kirjutanud,» lisas ta.

Eesti Ekspressi peatoimetaja Aavo Kokk lausus, et inimesed peavad elu pakutavad väljakutsed kui mitte alati vastu võtma, siis väga põhjalikult läbi mõtlema. Kui ettevõtte käivitajal ei ole ühtegi alluvat, pole tähtsad juhi, vaid analüütiku omadused, rääkis Kokk.

«Minu arvates on Selle Mõtsaril eeldused olemas, aga õppida tuleb veel palju,» lisas Kokk.

Selle Mõtsar töötas enne Eesti Ekspressi Äripäeva reporterina. Samalt ametikohalt suundus Ühispanga asepresidendiks Janek Mägi.

Hetkel kuum