Skandinaavia meediakontserni MTG koosseisu kuuluva TV3 Eesti peadirektori kabinet on juba mitu nädalat tühjana seisnud.
TV3 endine juht Andres Jõesaar juhib aasta algusest VIASAT Broadcastingu Balti divisioni. Enam kui kuu kestnud uue peadirektori otsimine on senini olnud edutu. Jõesaar loodab, et uus juht leitakse paari nädala jooksul.
Jõesaar kinnitas, et kuni uue juhi tulekuni liiguvad plaanitud struktuurimuutused vaikselt. 'Nagu peata kana,' kommenteeris ta olukorda TV3-s.
Skandinaavia meediakontsernil MTG läks eelmine aasta Baltikumis edukalt ningVIASAT Broadcasting, mille alla kuuluvad TV3 kaubamärki kandvad telejaamad ja Easy FM jt raadiojaamad, on tänaseks suurim elektroonilisi meediad ühendavvõrk Põhja-Euroopas, teatas TV3 turundusjuht Annika Remmel.
Samas on teada, et TV3 lõpetas eelmise aasta kahjumiga.
Sel aastal kavatseb kontsern hakata arendama kogu Baltikumi hõlmavat reklaamikonseptsiooni. Kuna Eestis ja Leedus on TV3 kõige vaadatum kommertskanal, siis on reklaamiklientidel väga hea võimalus reklaamida oma tooteid koguBaltikumis, teatas Remmel.