19. oktoober 2000 kell 22:00

Liitu mänguga!

Täna kell 14:20 algab kauaoodatud võidujooks Aktsiamängu näol, mille vahendusel on võimalik investeerimishuvilistel harjutada reaalajalähedaselt tehingute tegemist, mängides virtuaalrahaga. Seekordsesse mängu on välja valitud meie lähibörsidel kaubeldavad aktsiad. Mäng on mitmevaluutaline ? esindatud on Eesti, Läti, Leedu, Soome, Rootsi, Taani ja Norra börsidel kaubeldava 200 firma aktsiad.

Korraldajad on välja pannud ahvatlevad auhinnad, mida kroonib 100 000kroonine peaauhind.

Mängus osalemine on tasuline, portfellide moodustamine on piiratud vaid makstava portfelliloomistasuga, mis on 200 krooni portfelli kohta.

Varakult reageerinud said juba katsetada mängu, täna kella 14:20ni ei saa tehingukorraldusi sisestada seoses mängu piduliku avamisega messil Rahakompass 2000, kuhu messikülastajad on oodatud.

Kopenhaageni Väärtpaberibörs

Kopenhaageni börsi peamiste aktsiate liikumist kajastab KFX indeks, mida börs arvutab 1989. aastast alates. Indeks alustas 100 punktilt. Kopenhaageni börsil kaubeldakse kella 9?17. Kauplemissüsteemina kasutatakse tellimisraamatul põhinevat elektroonilist kauplemissüsteemi. Lisainformatsiooni börsi kohta saab aadressil www.scse.dk.

Tallinna Väärtpaberibörs

Tallinna börsil kaubeldakse oktoobrikuu alguse seisuga 21 aktsiaga. Tallinna börsi hinnaliikumust kajastab börsi arvutatav TALSE indeks, mille arvutamine algas 3. juunil 1996, siis oli indeksi algväärtus 100. Börsil kaubeldakse kella 10?14.0. Kauplemissüsteem on elektrooniline, turutegijatel ja tellimusraamatul põhinev, kauplemine toimub Eesti kroonides. Börsi kohta leiab täiendavat informatsiooni aadressil www.tse.ee.

Registreerimiseks täida osavõtuankeet internetiaadressil http://www.aripaev.ee/mod/aktsia/

Maksa osavõtutasu 200 krooni portfelli kohta.

Kasvata 20. oktoobrist 17. novembrini oma portfelli väärtust ning võida!

Hetkel kuum