Ülo Toomsalu • 12. detsember 2000 kell 6:09

Baltic Kristina läheb detsembris Paldiski?Kapellskäri liinile

Hansatee paneb 26. detsembrist seni Estline?i kasutuses olnud ja Tallinna- Stockholmi liinil sõitva laeva Baltic Kristina Paldiski- Kapellskäri liinile, kirjutab Postimees.

Regina Baltica hakkab Tallinna-Stockholmi liinil Tallinki kaubamärgi all sõitma alates 4. jaanuarist, väljudes ülepäeviti.

Hansatee turundusdirektori Viljar Jaamu sõnul hakkab Baltic Kristina alates 26. detsembrist teenindama Paldiski-Kapellskäri liini ning väljub Paldiskist iga päev. ?30. detsembrini sõidab Baltic Kristina seni Paldiski-Kapellskäri liini teenindanud laeva Kapella graafikus, sest Kapella on hooldusel,? märkis Jaamu. Aastavahetusel ehk 31. detsembril ja 1. jaanuaril laev ei sõida.

Paldiski-Kapellskäri liin on Jaamu hinnangul mõeldud eelkõige autoga reisijatele. Sõit Paldiskist Kapellskäri kestab 10 tundi.

Uue aasta algul lähevad Kapella ja Baltic Kristina Jaamu sõnul nn peegeldavasse graafikusse, mis tähendab seda, et kui Kapella on Paldiskis, on Baltic Kristina Kapellskäris ja vastupidi.

Jaamu sõnul korrigeeris Hansatee ka piletihindu. Kajutikoha hinnad Tallinna-Stockholmi liinil pisut tõusevad, ühe suuna reisijapileti hind alanes. Sõit Paldiskist Kapellskäri on odavam kui sõit Tallinnast Stockholmi. Samuti tõusevad uuest aastast kaubaveo hinnad.

Hetkel kuum