Priit Harik • 1. veebruar 2001 kell 9:41

CV Online sai 3 miljoni euro suuruse investeeringu ning uue juhi

Kesk-ja Ida - Euroopa juhtiv online personaliotsinguteenuste osutaja CV Online kaasas 3 miljoni euro (ligi 47 miljonit krooni) suuruse investeeringu 3TS Venture Partners AG juhitud investorite grupilt. Ettevõte uueks juhiks valiti 11 aastase personaliotsingu alase töökogemusega, briti päritolu Norrie Sinclair.

CV Online asepresidendi Jüri Kaljundi sõnul on 3TS Venture Partners AG juhtiv regionaalne riskikapitalifond, mille asutajad on Saksamaa 3I Technologienholding ja Soome SITRA. Investeeringu tegemisel osalesid ka senised CV Online investorid Esther Dyson ja LHV Ventures. Tehingujärgselt säilitasid Eesti aktsionärid enamusosaluse.

Kaljundi sõnul jätkab senine juht Jürgen Tamm asepresidendina tootearenduse alal. ?Uus juht, Norrie Sinclaire on Suurbritannias ja Kesk-Euroopa personaliotsingu sektoris tegutsenud aktiivselt üle 11 aasta ning tema põhjalik arusaam kogu turust ning regionaalse juhtimise kogemus aitavad CV Onlinel luua lisaväärtusi meie klientidele, töötajatele ja aktsionäridele?, lisas Kaljundi.

CV Online on Eestis asutatud online personaliotsingufirma, mis tänaseks tegutseb lisaks veel Lätis, Leedus, Poolas, Tsehhis, Ungaris ja Venemaal. CV Online Eesti koduleheküljel avaldati möödunud aastal 2466 tööpakkumist.

Hetkel kuum