Neli korda kasulikku infot EList

Tanel Raig 19. märts 2001, 00:00

Alates tänasest ilmub Äripäevas rubriik Euroopa Liit ? neljal järjestikulisel kuul, iga kuu kolmandal esmaspäeval.

Rubriigi eesmärk on anda ettevõtjale infot, mis ootab ees meie ettevõtluskeskkonda, kui Eesti ühineb Euroopa Liiduga. Samuti saate lugeda, kuidas kasutada Euroopa Liiduga kaasnevaid hüvesid.

Möödunud aastal esitati Euroopa Liidu infokeskustele Eestis kokku üle 13 000 küsimuse. Juba üksnes see tõestab suurt infovajadust. Enim esitatud küsimusi hakkame kajastama ka uues rubriigis.

Info paremaks jälgimiseks on rubriigi iga ilmumiskord jagatud temaatiliselt. Kui seekordne rubriik keskendub maksumuudatustele ja Euroopa ühisrahale, siis kuu aja pärast räägib rubriik abiprogrammidest ja vaatab, mis ootab ees tööstust, kui Eesti ühineb liiduga. Kolmas rubriik on pühendatud kaubandusele, turismile ja infotehnoloogiale ning viimases rubriigis kirjutame tööjõu liikumise võimalustest.

Kuigi Äripäev deklareeris alles hiljuti, et ei poolda Eesti kiiret ühinemist Euroopa Liiduga, anname endale aru, et vaatamata Äripäeva seisukohale võib Eesti ühinemine Euroopa Liiduga saada lähiaastatel siiski tõeks. Seega peame oluliseks informeerida oma lugejaid liitumisega kaasnevatest muudatustest.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing