26. juuni 2001 kell 6:46

Padari esindaja nurjas plaadileppe suurfirmaga

Maailma suurima muusikatootja Universal Rootsi esinduse läbirääkimised Tanel Padari ja Dave Bentoni plaadi väljaandmiseks jooksid ummikusse, sest Padari management hindas pakutava lepingu artistile kahjulikuks, kirjutab Eesti Päevaleht.

'Meil olid pikad läbirääkimised plaadi väljaandmiseks, aga Tanel Padarit esindava Eesti Artistide Agentuuri amatöörliku asjaajamise tõttu otsustasime asja sinnapaika jätta,' ütles Universal Music Rootsi juht Gert Holmfred.

Eesti Artistide Agentuuri esindaja Ülar Palmi sõnul loobusid nad lepingust, kuna Universal üritas sellega Padaril nahka üle kõrvade tõmmata.

Ivar Musta ja Dave Bentoni manageri Lauri Laubre hinnangul oli Universali pakkumine väga hea ja lubas Padaril paralleelselt tegeleda kõigi oma projektidega.

Universali leping 'Everybody' singli väljaandmiseks on alla kirjutatud ja toimib: Eesti eurolaul on singlina müügil mitmel pool Euroopas ja Rootsis isegi müügitabeli esikümnes, kuid singli reklaamimine intervjuudega on Universali ja EAA erimeelsuste tõttu kõvasti kannatanud.

Hetkel kuum