Grupitöötarkvara saab internetist rentida

ÄP 13. juuli 2001, 00:00

25. juunist pakub Eesti telefon ASP ehk rakendusrendi kaudu kommunikatsiooni- ja grupitöötarkvara lahendust Atlas Maestro, mis võimaldab ettevõtetel võtta väheste investeeringutega kiiresti kasutusse uusi lahendusi ning vabaneda pikast ja kulukast tarkvara juurutustsüklist.

Rakendusrendi (ASP - Application Service Provider) mudeli alusel pakutav Atlas Maestro põhineb kommunikatsiooni- ja grupitöötarkvara lahendusel Microsoft Exchange 2000 Server. Tegemist on täisteenusega, mis hõlmab kõiki aspekte tarkvara haldamisest turvalisuse tagamiseni. Atlas Maestro sisaldab endas kommunikatsioonivõimalusi alates e-posti-, kontaktide-, tegevuste- ja päevaplaani haldusest kuni jagatud kontaktide ja kalendrini.

Atlas Maestrot kasutab EMT mobiilportaali http://www.airport.ee teenuste pakkumiseks. Mobiiliportaal kasutab Atlas Maestro sõnumivahetuse võimalusi e-postisüsteemi, kalendermärkmiku ja kontaktide haldamiseks.

Atlas Maestro teenusele sarnaselt hakkab Eesti Telefon samasuguse ASP mudelil baseeruvaks teenusena pakkuma väiksematele firmadele mõeldud raamatupidamistarkvara. Suurematele firmadele pakutakse koostöös SAS Instituudiga ASP mudeli alusel analüüsitarkvara, mida saab kasutada nii ettevõtte kliendihalduse analüüsiks ning infosüsteemidesse sissetungikatsete jälgimiseks ja likvideerimiseks.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing