Tiskre elurajoonis müüdud pooled viimase etapi krundid

09. august 2001, 15:16

Tiskre elamurajooni arendaja Kodumajagrupi AS on tänaseks müünud 20 viimase etapi 40st krundist, mille müügiprotsess algas aasta alguses.

Tiskre elamurajooni arendusprojekt saab valmis 2002. aasta sügiseks. Selleks ajaks annab Kodumajagrupp Tiskre elamurajoonile ka lõppviimistluse.

?Huvi on Tiskre vastu olnud väga suur,? lausus Kodumajagrupi ASi juhatuse esimees Urmas Laur. ?Sel kevadel alustatud viimase etapi kruntide suhtes valitses elav huvi läbi kogu suve. Nii võib loota, et Tiskre kui ?krooniaja? esimese uuselamurajooni arendusprojekt saab valmis 2002. aastal,? lisas ta.

?Algselt pakkusime klientidele terviklahendust ?maa+maja?, ent lähtudes turu nõudlusest müüme nüüd ka ainult krunte. Püüame samas leida ka lahendusi, et see võimalus ei tooks kaasa probleeme arhitektuurilises ja komplekssuse mõttes,? selgitas Laur.

?Võrreldes aastakümnete vanuste tunnustatud elamurajoonidega nagu Pirita või Merivälja, on Tiskres lisaväärtusi, mida teised alles rajavad ? väga hea joogivesi, korralik side- ja kanalisatsioonisüsteem ning muud kaasaegsed ja kvaliteetsed infrastruktuuri osad,? lisas Laur.

Kinnisvaraarendaja ülesanne on Urmas Lauri sõnul luua oma klientidele keskkond, kus on olemas infrastruktuur, heakorrastus ja muud vältimatud kvaliteedid, mis soodustavad ka teiste ärivaldkondade esindajate huvi teket sellele piirkonnale teenuste ja toodete pakkumiseks. ?Infrastruktuuri objektide rajamine Haabersti on viimastel aastatel olnud muljetavaldav. Selles võivad veenduda kõik, kes sõidavad kesklinnast Tiskre suunas,? sõnas Laur.

Tiskre elurajooni 72hektarilisel alal elab umbes 600 inimest, neist peaaegu pooled on lapsed. Eeldatavalt hakkab Tiskres peale viimase etappi valmimist elama 750 inimest. Elanikke on erinevatest rahvustest, elanike vanuseline läbilõige on aastatega muutunud.

Kodumajagrupp alustas Tiskre arendust 1995. aastal. Käive on olnud kuue aasta jooksul 250 miljonit krooni, keskmiselt 40 miljonit krooni aastas.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing