Pärnu ööklubi UP käis alla

16. august 2001, 08:50

Pärnu ööklubi UP suleb 20. augustist uksed, sest hoolimata väga heast programmist ei ole ei linnarahvas ega puhkajad suures ja kõledas kivihoones asuvat klubi omaks võtnud, kirjutab SL Õhtuleht.

Kaks aastat Pärnu südames Aida tänaval tegutsenud ööklubis on sel nädalavahetusel viimane pidu. Siis sulevad uksed nii ööklubi UP kui ka selle ülakorrusel asunud kohvik Everest.

Sulgemise põhjuseks tuuakse asjaolu, et Pärnu Keegliklubi praegused omanikud ei soovi enam selles valdkonnas äritegevust jätkata. Keegliklubile kuuluv kuuerajaline bowlingusaal sama maja esimesel korrusel jätkab tegevust.

?Ööklubi UP ei panda päriselt kinni, meil tuleb lihtsalt remont. Ööklubi on nagu naine, kes ei taha pikka aega ühe kleidiga käia ja vajab aeg-ajalt imid?imuutust,? kummutab Pärnu Keegliklubi juhatuse esimees Robert Mirzajev jutud, nagu lõpetaks ööklubi UP igaveseks tegevuse.

Samas ei osanud Mirzajev SL Õhtulehele öelda, kes UPi remontima hakkab, mida täpselt on vaja uuendada ja millal klubi taas uksed avab.

Ööklubi UP tegevdirektori Tair Antoni sõnul lahkub kümmekond töötajat töölt omal soovil ja otsib endale mujal rakendust. ?Klubile sai ilmselt saatuslikuks see, et ta oli liiga suur ja Pärnu liiga väike, et maja kogu aeg täis oleks,? arvab Anton.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing