Tartu võimuliit alustab suhete lappimist

25. september 2001, 08:02

Isamaaliidu ja Reformierakonna Tartu piirkonna juhid Jüri Kõre ja Andrus Ansip on valmis alustama läbirääkimisi võimuliidus jätkamiseks, kirjutab Postimees.

?Kui Isamaaliidul on ettepanekud koostöö jätkamiseks välja töötatud, võime kas või homme neid arutama hakata,? ütles eile Ansip.

Ta lisas, et kuigi Isamaaliidu ja Reformierakonna lahkheli tõttu pole linna elus probleeme tekkinud, valitseb siin siiski määramatus. ?Asi on õhus ja me ei saa seda määramatuks ajaks vinduma jätta,? selgitas ta. ?On tarvis selgusele jõuda, kas linna juhtimist jätkab praegune võimuliit või tekib hoopis uus.?

Isamaaliidu Tartu piirkonna juhid soovivad koalitsioonilepingu muutmist, et välistada tulevikus selliseid arusaamatusi, nagu juhtus valijameeste valimisel.

Isamaaliidu Tartu piirkonna esimees abilinnapea Jüri Kõre kinnitas eile, et ettepanekud võimuliidus jätkamiseks on enam-vähem koos. ?Täna õhtul vormistame need dokumendiks. Kui võimalik, siis tahame juba homme Reformierakonnaga läbirääkimisi pidada.?

Kõre selgitas, et üks osa ettepanekutest puudutab võimuliidus olevate poolte omavahelist suhtlemist.

Teine osa ettepanekutest on sisulised küsimused, millest Kõre nimetas kruusatänavate asfalteerimist ning soojahinna tõusu.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing