Eesti Politsei koduleht on veidi tolmune

Tarmo Riisenberg 18. oktoober 2001, 00:00

Aadressil www.pol.ee asuva lehekülje avajat tabab aga esmalt üllatus: hoolimata juba praegu käes olevast oktoobrikuu keskpaigast kannab avalehel olev foto pealkirja ?Esimesel koolipäeval? ning pildi kõrval olev tekst annab ülevaate esimeste koolipäevade mõjust Eesti liiklusele. Vahepeal on aeg aga ligi poolteist kuud edasi läinud ning koolialguse infomaterjalid tasuks kiiremas korras vahetada mingi värskema info vastu, näiteks teatega sellest, et alates 15.oktoobrist on autojuhtidel lubatud meie teedel sõita naelkummidega.

Muus osas aga annab Politseiameti kodulehekülg oma informatiivsusega silmad ette nii mõnegi teise riigiasutuse internetikodule.

Valiku ?Politseiasutused? alt leiab põhjaliku ülevaate vabariigi politseiasutustest koos kontakttelefonide ja muude oluliste andmetega, samuti ülevaate politseiameti struktuurist, politsei struktuurist ning politsei ametiisikute palgaandmetest.

Rubriigi ?Politseiinfo? alt leiab lehekülje uudishimulik külastaja infot viimaste olulisemate kuritegude kohta, samuti materjale tagaotsitavate ja teadmata kadunud isikute ning siiani tuvastamist ootavate tundmatute laipade kohta.

Eraldi on välja toodud ka Politseiameti värskemad pressiteated politsei igapäevast elu puudutavatest sündmustest ning ülevaade kuritegude statistikast, kuigi kõige värskemad andmed puudutavad vaid esimest poolaastat.

Lehekülg ei koonerda ka muu kasuliku infoga, soovija saab teada, mida pidada meeles politseisse helistades, millised on politseiprefektuuride vihjetelefonide numbrid ning samuti saab tutvuda turvalisuse käsiraamatuga. Lehekülg pakub ka ülevaadet politsei ülesandeid, õigusi ja kohustusi sätestavatest õigusaktidest, karistusregistrist ja relvaomanikule olulisest infost.

Huviline leiab ka nõuandeid ja soovitusi lapsevanematele ning autojuhile tegutsemiseks liiklusõnnetuse korral ja tutvustab haldusvastutusele võetava isiku õigusi ja kohustusi, politseikooli vastuvõtu tingimusi ning normdokumente, millega on määratud politseisse töölevõtu tingimused.

Politseameti koduleheküljel saab oma sissekande jätta ka külalisteraamatusse, vaadata tööpakkumisi, käia Rahvusvahelise Politseiassotsiatsiooni Eesti osakonna mitteametlikul koduleheküljel ning tutvuda Eesti Politsei ajalooga

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 11:58
    Otsi:

    Ava täpsem otsing