EMT tõi turule väikefirmade kõnepaketi

Tarmo Riisenberg 08. november 2001, 00:00

1. detsembril turule tuleva Privileegi paketi võrgusisese kõne minutihind on ööpäevaringselt 2.30, teistesse Eesti mobiilsidevõrkudesse helistamisel 3.50 ja lauatelefonile helistamisel ööpäevaringselt 3.80. Andmeside minutihinnad on vastavalt paketi kõneminutihindadele. Paketivahetus üleminekul paketti Privileeg maksab 59 krooni, Privileegi kuumaks on 118 krooni.

Privileeg on suunatud eeskätt väikesele ja keskmisele ettevõttele, kel on mobiilne kontor ning seetõttu palju suhtlemist nii võrgu sees kui ka helistamist lauatelefonile. Tegu on seni EMT jaoks suhteliselt katmata olnud ala ehk SME (ingl k small and medium enterprises, väike- ja keskmise suurusega ettevõtted) vajaduste arvestamisega.

EMT uus hind lauatelefonile helistamisel on Delta paketis alates 1. detsembrist senise 7.50 krooni asemel 5.50 krooni minut.

Vastuseks EMT poolsele hinnaalandamisele teatas konkureeriv mobiilsideoperaator Radiolinja Eesti, et alandab alates 19. novembrist paketis Point lautelefonile helistamise hinda 4.50 kroonini minut, senine hind oli 7.50 krooni minut. Kõnehinna alanemine kehtib ka paketi Kolmikpoint puhul.

Kolmanda konkureeriva mobiilsideoperaatori Tele 2 odavaim pakett on jätkuvalt Dynamo, mille kõneminut maksab igasse võrku helistades 2.50 krooni minut. Tele2 Dynamo kuutasu on 45 krooni ja Radiolinja Pointi kuutasu on 49 krooni.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing