5. detsember 2001 kell 22:00

Erialatarkvara artiklisari alustab

Alates ülejärgmisest nädalast algab arvutirubriigis üle nädala ilmuv uus artiklitesari, milles käsitletakse mitmesuguseid majandustarkvaraga seotud probleeme ja programmide valikut.

Majandustarkvara nõuannete seerias võib leida artikleid järgmistel teemadel:

kas koolides õpetatakse majandustarkvara kasutamist;põhilised probleemid uute programmide kasutuselevõtmisel;kasutajate pettused;kas valida Excel või mõni spetsiaalne programm;kuidas kujuneb majandustarkvara hind;millised on tõrked programmide töös;mis on väike/keskmine/ suur ettevõte majandustarkvara seisukohalt;millistele tegevusvaldkondadele ei ole veel spetsiaalseid programme;mis on n.ö karbitoode ja mis puhul teda kasutada.

Nõuannetes ei lähe ma konkreetsete programmide keskseks, vaid kirjutan pigem üldisemalt, mis peaks pakkuma huvi suuremale osale majandustarkvara kasutajatest erinevates tegevusvaldkondades.

Tänase sissejuhatava teatega kutsun aga kõiki lugejaid aktiivselt osa võtma nende artiklite koostamisel ja tarkvara kasutamise kogemuste jagamisel.

Majandustarkvara kasutajad saavad oma kommentaaride saatmisega kaasa aidata erinevate valdkondade nõuete tutvustamisel erialalisele majandustarkvarale, loomulikult on oodatud nii positiivsed mälestused kui ka läbikukkumiste selgitused.

Ettepanekud, ideed, küsimused ja arvamused palun saata elektronposti aadressile [email protected].

Heiki Koov on raamatu ?Majandustarkvara? autor

Autor: Heiki Koov

Hetkel kuum