13. detsember 2001 kell 22:00

Artiklis esitatud süüdistused on alusetud

28. novembri Äripäevas ilmus artikkel ?Remondifirma ähvardab omakohtuga? väikese äärepealkirjaga ?KONFLIKT ? Koduteeninduse OÜ-l probleeme klientidega suhtlemisel?.

Nimetatud artikkel on täis valesid fakte ja ajakirjaniku väljamõeldisi. Seega ei saa ma Olari Bekkeri esindajana nõustuda sellise kontrollimatu ja isikuid laimava artikliga.

Faktid ja asjaolud, mis ei vasta tõele:

1. Koduteeninduse OÜ-l pole lepingulisi suhteid Maakri 44 Korteriühistuga.

2. Koduteeninduse OÜ-l ei lasu rahalisi kohustusi Maakri 44 KÜ ees.

3. Kõik tööd, mis tehti aadressil Maakri 44 olid: Kodu Halduse tellitud, Kodu Haldusega kooskõlastatud ja Kodu Haldusega hindades kokku lepitud.

4. Koduteeninduse OÜ juhatajaga pole Maakri 44 KÜ juhatuse esimees Katrin Kasak arvetest rääkinud, kuna Maakri 44 KÜ pole Koduteeninduse OÜ-le võlgu.

5. Maakri 44 KÜ on võlgu Kodu Haldusele ja ilmselt on omavahel arvetest räägitud.

6. AS Minu Vara ja ESS Kinnisvarahoolduse AS on kaks eraldi juriidilist isikut, kumbki pole teise ei õigusjärglane ega õiguseellane.

7. ASis Minu Vara pole Olari Bekker kunagi töötanud.

8. Konflikt ESS Kinnisvarahoolduse ASi ja Olari Bekkeri vahel oli ajendatud ühe kliendiga seotud küsimusega, milles Olari Bekker keeldus täitmast ESS Kinnisvarahoolduse AS ebaseaduslikku korraldust.

9. Töösuhe Olari Bekkeri AS Rudus Eesti ASiga lõpetati poolte kokkuleppel.

10. Artiklis toodud väited, et Olari Bekker on kedagi millegagi ähvardanud, tuleb ajakirjanikul tõestada ning kui seda pole tehtud saab öelda, et ajakirjanik on laimanud nii Olari Bekkerit isiklikult kui ka Koduteeninduse OÜd.

Koduteeninduse OÜ-l on kümneid kliente ning ka selliseid kellega tuleb ette vaidlusi, kuid viimaseid lahendatakse seaduses ettenähtud korras ja arvestades häid kaubanduslikke tavasid. Sentsiatsiooniliste ja uudisekünnist ületavate artiklite allikaiks saavad olla vaid tõelistele faktidele toetavad asjaolud ja hoolikalt kontrollitud allikad.

Hetkel kuum