Tasuta lõuna muutus magustoiduks tellijale

Ülle Marie Kalda 21. detsember 2001, 00:00

Kuid peale selle võis aastale tagasivaadet tehes leida, et lisaks tavapärasele paberväljaande peegeldamisele oleme ühele poole saanud terve rea uute projektidega.

Eelmise aasta uudis wap.aripaev.ee on saamas juba kaheaastaseks. Selle aasta algusest on Äripäeva võrguväljaanne koos online-uudistega ? taas esimesena Eesti meediaväljaannetest ? loetav/kaasaskantav ka PDAdel ehk pihuarvutitel.

Uuenduskuuri tegid läbi Äripäeva temaatilised foorumid. Laienenud on nii teemade arv (kokku hetkel üheksa foorumit) kui ka erinevad lisavõimalused foorumite mugavamaks kasutamiseks.

Sügisel käivitus lõpuks terve suve töös olnud seminariveeb ? mahukas seminariruumide andmebaas, kuhu on koondatud mitusada seminaride ja konverentside pidamise kohta üle kogu Eesti.

Reklaamiklientide elu peaks kergemaks tegema samuti sel aastal uuenenud põhjalik infokülg teenuste, hindade ning sihtgrupi ? tellijate ? kohta. Lisaks nii Äripäeva Kirjastuse kui ka ÄPK toodete tutvustused.

Samalaadsest infost on olemas ka ingliskeelne versioon.

Aasta lõpuks valmis BBNi (Baltic Business News) tehniline lahendus. Sellest saab nelja Bonnier Grupi ärilehe ühine projekt, mis keskendub Eesti, Läti, Leedu ja Venemaa Peterburi regiooni turgudel toimuvale.

Natuke veel lähitulevikust. Järgmise aasta algusest on lugejatel võimalik koostada endale Oma Äripäev.

Samuti käivitub SMS-makse, millega saab ligipääsu Äripäeva veebileheküljele osta kas või ühe päeva kaupa. Uuendusi on lisandumas peaaegu iga kuu. Kõige värskema informatsiooni kõikide uuenduste kohta leiate alati, kui valite Äripäeva veebilehe menüüst sisujuhi.

Värske paberlehe peegeldusest annab kõige kiirema ülevaate veebilehe sisukord.

Klikkige julgesti!

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:12
    Otsi:

    Ava täpsem otsing