Tarmo Riisenberg • 27. juuni 2002 kell 8:28

Eesti Telefon pakub 50 tundi minutitasuta surfamist

AS Eesti Telefon hakkab alates 1. juulist pakkuma uut interneti sissehelistamisteenust Atlas Surf 50, mis võimaldab fikseeritud kuutasu eest kasutada ilma minuti- ja kõnealustustasuta internetiühendust 50 tundi kuus.

Eesti Telefoni interneti- ja andmesidetalituse direktori Olav Harjo sõnul on

uus teenus suunatud eeskätt väikestele äriklientidele, kes ei kasutainternetiühendust veel nii palju, et neile interneti püsiühendus ära tasuks.'Atlas Surf pakub kliendile head võimalust hoida oma kulud kontrolli all jakasutada internetiühendust just siis, kui klient on seda harjunud tegema,'lausus Harjo.

Atlas Surf 50 kasutajad saavad 531-kroonise kuutasu eest surfata internetis

kõikidel nädalapäevadel ööpäev läbi 50 tundi kuus.

Klientidel on võimalik valida ka väiksema ajalimiidiga Atlas Surfi teenuste vahel: Surf 5 võimaldab 75-kroonise kuutasu eest kasutada internetiühendust 5 tundi, Surf 10 140-kroonise kuutasu eest 10 tundi, Surf 20 225-kroonise kuutasu eest 20

tundi ning Surf 30 300-kroonise kuutasu eest 30-tundi. Atlas Surfi saabkasutada Eesti Telefoni sissehelistamiskeskuse numbril 0800 9090 helistades.

Uusi Atlase internetiteenuseid saab kasutada ainult tavatelefonide ja osade

ISDN-toodete (Kodu-ISDN; Eramu-ISDN; Väikekontori-ISDN; Kaupmehe-ISDN;Surfaja-ISDN) vahendusel. Liitumistasu neil teenustel ei ole.

Atlas Surfi saab alates tellida Atlase koduleheküljelt www.atlas.et.ee ,

Eesti Telefoni kliendiinfo tasuta telefonilt 165 või Hallo müügiesindustest.

Hetkel kuum