Viktoria Korpan • 20. november 2002 kell 13:43

Boris Nemtsov esitab Tallinnas nägemuse demokraatlikust Venemaast

Venemaa üks tuntumaid poliitikuid Boris Nemtsov saabub reede õhtul Tallinna.

Nemtsov osaleb Balti Venemaa Uurimise Keskuse korraldataval klubikonverentsil seeriast 'Putini Venemaa: partner või konkurent?'.

Klubikonverentsist võtab osa üle poolesaja ettevõtja ja tippjuhi, kellega kohtudes esitab Nemtsov ettekande teemal 'Demokraatlik Venemaa: kas reaalsus või soovunelm?', teatas Balti Venemaa Uurimise Keskus.

Boris Nemtsovi visiiti korraldava Balti Venemaa Uurimise Keskuse juhataja Marko Mihkelsoni sõnul kohtub Venemaa Paremjõudude Liidu liider Tallinnas Res Publica esimehe Juhan Partsiga.

Kohtumine on jätkuks kontaktidele, mis said alguse kahe erakonna vahel käesoleva aasta mais. Siis külastas Tallinnat Venemaa Riigiduuma asespiiker ning parempoolsete jõudude üks liidreid Irina Hakamada.

?Lisaks on Nemtsovil kavas kohtumised veel välisminister Kristiina Ojulandi ja Tallinna linnapea Edgar Savisaarega,? ütles Mihkelson. Laupäeval kohtub Nemtsov BNSi toimetuses Eesti ajakirjanikega.

Boris Nemtsov on viimastes arvamusküsitlustes üks Venemaa populaarsemaid poliitikuid. Teda peetakse üheks võimalikuks paremjõudude presidendikandidaadiks 2004. aasta valimistel.

Hetkel kuum