Ülo Toomsalu • 7. juuli 2003 kell 7:35

Ülevaade tänastest ajalehtedest

Eesti Päevaleht:

Lääne-Euroopas kaks aastat tagasi üle saja pangaröövi toime pannud eestlastest on enamik vangi mõistetud, keskmiselt karistas Saksa kohus röövleid kümne aasta pikkuse vangistusega.

Kuigi juba aastaid on räägitud vajadusest riigi raha eest reisivatele poliitikutele ja ametnikele lennufirmade antavaid preemiapunkte ainult ametisõitudeks kasutada, pole suudetud seda kohustuslikuks muuta.

Eestisse jääb alles paar-kolm suuremat eraülikooli, kui nende suhtes hakkab kehtima haridus- ja teadusministeeriumis ettevalmistatav omakapitali nõue, leiavad ülikoolide rektorid.

Mitu prügiveofirmat on saatnud klientidele kirjad, milles põhjendavad teenuse kõrgemat hinda ladestamishinna tõusuga Tallinna uues prügilas.

Postimees:

Suuremad rõiva- ja jalatsikaupmehed püüavad juba praegu ostjaid suurte kevad- ja suvekaupade allahindlustega, millega üritatakse teha ruumi uutele sügis- ja talvekollektsioonidele.

Kogu augustikuu vurab Eesti teedel eurobuss, mis jagab külades ja väikelinnades inimestele teavet Euroopa Liidu kohta - pensionidest ja toiduhindadest kuni õppimis- ja reisivõimalusteni.

Kord, mille kohaselt invaliidsusgrupp määratakse perearsti hinnangust lähtudes, põhjustab teiste arstide sõnul tihti väärhinnanguid, kus patsiendil leitakse liiga madal või kerge puude aste.

Eesti Energia juhatuse liikme Marko Alliksoni sõnul võib energiafirma osaleda Leedu jaotusvõrkude erastamisprotsessil, juhul kui investeering end ise ära tasub, ning lõpliku otsuse selles küsimuse teeb riik.

SL Õhtuleht:

?Kuidas on võimalik, et praakraha käibele jõuab?? imestab Kristjan. Laupäeval sai ta Hansapanga sularahaautomaadist 100kroonise, millel üks külg oli trükkimata.

Hetkel kuum