Ülo Toomsalu • 28. august 2003 kell 5:37

EPL: Radiolinja meelitab uusi kliente 1500 krooniga

Inimesed, kes soetavad enne 10. septembrit endale uue telefoni ja astuvad samas Radiolinja kliendiks, saavad 1500 krooni eest kingitusi.

Teisipäeval Eesti Päevalehe esikaanel reklaamitud pakkumisest selgub, et kui osta enne 10. septembrit Stockmanni kaubamajas asuvast Nokia Shopist uue Nokia mobiiltelefoni ning astudes samal ajal Radiolinja kliendiks, annab mobiilioperaator igale liitujale 1000 krooni eest tasuta kõneaega ja 500kroonise Stockmanni kinkekaardi.

?Turule tuleb juurde uusi ja atraktiivseid mobiiltelefone ning selle tulemusena vahetatakse vana telefon üha kiiremini uue vastu välja. Leidsime, et suudame koostöös Nokia Shopiga esitada klientidele atraktiivse pakkumise,? lausus Radiolinja Eesti avalike suhete juht Helena Lõhmus.

Neile, kes ostavad Nokia Shopist värvilise ekraaniga Nokia mudeli 3100, 5100 või 6100 ja liituvad samal ajal Radiolinjaga, avaneb võimalus saada alates detsembrist aasta jooksul igas kvartalis 250 krooni eest tasuta kõneaega. Lisaks saab iga liituja vahetult enne jõule Stockmanni 500kroonise kinkekaardi.

?Tasuta kõneaja saamise eelduseks on see, et inimene räägib iga kuu vähemalt saja krooni eest. Samuti peavad olema kõik arved õigeaegselt tasutud,? selgitas Lõhmus.

EMT avalike suhete juhi Kaja Pino sõnul võib täheldada, et sel aastal on Radiolinja hakanud oma tegevuses tavapärasest enam tähelepanu pöörama oma kliendibaasi kokkuostmisele. ?Ju on neil mure oma turuosa pärast,? lausus Pino. Samas pole Pino sõnul EMT klientide äravoolu näha.

Hetkel kuum